Monitor dechu ano či ne?

aalleenn
12. bře 2015

kupujete nebo ne, děkuji za názory

scruffy
12. bře 2015

Za mě ano, koupili jsme použitý za 1000, byl ovšem čerstvě atestovaný. Ty první týdny jsme pár alarmů zažili, ne že by dcera nedýchala, spíš se asi občas zapomněla nadechnout. Byla jsem vždycky v noci klidnější, když to zelené světýlko svítilo do tmy.

svetluskazelena
14. bře 2015

V současné době monitor dechu jednoznačně ano. Stoupá zátěž na nevyspělý imunitní systém kojenců v podobě množství očkování v jednom – nyní jsme u hexavakcín, co bude dál. Stoupá množství chemických látek v organismu – nyní laboratorní testy prováděné u jedinců, tj. i u kojících matek, běžně prokazují v krevním oběhu stopy až po 400 známých chemikáliích. Stoupá zátěž těžkými kovy z ovzduší, z amalgámových výplní matek či prodělaných očkování. Rtuť přechází do plodu přes placentu a může poškodit mozek včetně dýchacího centra nenarozeného dítěte. V současné době se rodí děti se sníženým svalovým tonusem atd atd. To co děti vydržely, když byly naše matky mladé, již bohužel neplatí. Zejména po očkování je potřeba děti několik měsíců monitorovat. Jak jsem již uvedla jinde, podle publikovaných studií, po očkování do nevyspělého imunitního systému, stejně tak jako po dalších stresových situacích (předčasný porod či porod císařským řezem a tudíž použití chemických léků), prochází kojenec fází alarmu, resistence a vyčerpání. Jak rychle těmito opakujícími se fázemi prochází, závisí na jeho celkové odolnosti a konstituci. Studie u 41 zemřelých kojenců prokázala, že právě ve třetí fázi – tj. vyčerpání - dochází k malým zástavám dechu či mělkému dýchání. Kritický je den 16 po očkování. Více na http://www.prirodnialternativa.cz/ockovani/synd...

mythologist
15. bře 2015

A nejaky relevantni odkaz na tu studii? Anebo to byli zas ti "americti vedci", co delaji vsechny vyzkumy? 😉

cinky
15. bře 2015

Při prvním těhotenství jsme váhali, zda monitor pořídit. Nakonec jsme ho dostali a díky za to. Ten můj klid v noci když blikalo to zelené světýlko byl k nezaplacení. U druhého jsme sice skoro nevyužili, jelikož jako malé miminko spal s námi a později už jsem to tak neřešila, ale stejně, kdybychom ještě někdy měli dítě, určitě bych si ho koupila.
Takže za mě určitě ano.