Monitor dechu na plenku

m_tina
26. čer 2019

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost? nebo nějaké doporučení?
na syna sem měla klasiku - desku od jablotronu, ale malá v postýlce nebude ani náhodou, starší dělá kravál, takže bych ji dala do ložnice do postele, takže desku pod ni už nedám :( a nechat ji jen tak se mi nějak nechce...
Děkuji za rady a zkušenosti!

lucie_kozak
26. čer 2019

Mame ho doma a používáme od narození (6.6.2019) malého upřímně nevím... často zlobí při zapínání. Když se senzor nedotýká bříška, tak je hned hlášen poplach. Syn už pěkně nabral, ale ze začátku to řvalo často. Výhoda je, že ho má pořad na sobě a může spinkat kdekoli a já jsem v klidu. Ve tvém případě ale asi dobrá volba 🙂

makronka222
26. čer 2019

Presunout pro mimino postylku do loznice nejde? Me se mimino vrtelo, rvalo to kazdou chvili... o nervy

jednaholkaa
26. čer 2019

Osobne bych baterku na dite nedala, ostatne ani na sebe..kus plastu s baterkou. Pohodlne to take pry neni..

m_tina
autor
26. čer 2019

@lucie_kozak dekuju... no mala nema ani 4kg a je to hubenour, tak to bude asi otazka, jestli to bude fungovat 🤔
@makronka222 no to neni problem, problem je presunout mimino kamkoli 😂 i ja od ni odchazim na sto pokusu 🤦‍♀️
@jednaholkaa to je dalsi vec, ale ja mam nejaky blok dat tydenni miminko do vedlejsi mistnosti :( a dost si tu ted nad tim lameme hlavu, jak to udelat :(

jednaholkaa
26. čer 2019

@m_tina Chapu :( My jsme zadny monitor nemeli, nejak me to nedesilo. Ja se spis bojim abych ji neupustila treba.. Ke klidu me staci chuvicka kdyz je ve vedlejsi mistnosti.

drep
26. čer 2019

@m_tina nesedí na látkové pleny, tak jeden prodávám, ale jinak fungoval normálně

lucie_kozak
26. čer 2019

@m_tina no, syn konečně nabral na 3400g. Předtím měl 2800g. Takže si myslím, že to bude fungovat 😊.

leilinka1234
26. čer 2019

Máme přesně ten, co je na obrázku a max spokojenost.

m_tina
autor
26. čer 2019

@jednaholkaa tak tj fajn, mě to na klid nestačí, no :(
@lucie_kozak no malá má 2880 :D aktuálně dnes...i proto, že je takovej drobek bych ji měla ráda na monitoru, když u ní nemůžu být :(
@leilinka1234 super 🙂

oveckaluky
26. čer 2019

Ka tedy byla spokojená, obě dvojčata v pohodě, a to s ním na plence spali oba na bříšku (takže nepohodlné to asi neni). Častější alarmy probíhaly jen když docházela baterka. 😉

eva_sam
26. čer 2019

@m_tina My měli jinou značku. Dcera byla nedonošená, tak jsem monitor za plínku využívala v kočárku a v autosedačce. Za mě velká spokojenost. Já mohla být aspoň trochu v klidu. Přestali jsme používat cca v roce.

erikamaj
19. črc 2019

@m_tina my jsme měli jablotron Nanny BM02 ten jsme si vybrali podle testů https://vas-pomocnik.cz/nejlepsi-monitory-dechu/, ale byl dražší, ale spolehlivý. Kdyby mám koupit ještě jednou, tak asi vyberu ten levnější, myslím jsi, že by to bylo v pohodě. vždyť jak tě může zklamat monitor dechu? :D

kolibricek36
19. črc 2019

@m_tina kup si radsi kosik- ten dotahnes kamkoli a das tam normalni monitor dechu - ja to tak mela mala byla nedonosena 2440g kdyz nas pousteli.