MyHummy šumící medvídek, máte zkušenost?

verush_k
16. srp 2016

Krásný večer všem těhulkám, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s MyHummy šumícím medvídkem? Přemýšlím, jestli koupit medvídka anebo raději kolotoč nad postýlku. Jelikož budu mít nebesa, byl by pro mě příhodnější ten medvídek. Měl by vydávat tzv. bílý šum. Máte ho některá?

deniee
2. kvě 2017

Dcera měla od narození do půl roku otočený spaní.. Přes den spala v nocí vzhůru..už jsem nevládla.. Napadl mě,ji pustit Bily Sum z telefonu na,YT a pomohlo to.. Pak jsem narazila na,My Hummy.. Šice mi přišel prostřelením na plyšáka s krabičkou na baterky ale objednala jsem a já po půl roce spala,Dyl než dvě hodiny.. Nakonec jsem ji režim úplně otočila,režim a dcera,spala a spí celou noc..u syna jsem tohle neznala,a můžu vám říct ze fakt to bylo peklo. Dceři keřík a čtvrt a,stále ji medvídek děla,společnost.. Má to as 6 různých šumu ale Evelínce stejně vyhovuje jen tlukot srdce.. Já určitě doporučuji..Šice cena je jaká He ale kdo zažil nonstop bdělost jako já tak mě chápe..

lasveronicas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prdek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisv
6. kvě 2017

Můžu se zeptat - když máme chůvičku, tak ten zvuk se přenese i k nám, že jo? Nebo jak ste tohle řešily? Děkuji.

deniee
6. kvě 2017

@irisv Dá se tam i nastavit hlasitost..i kdyby jsi to měla na max tak postupně zvuk slábne když Dítě usíná až se úplně vypne.. Nastav si to na,takovou hlasitost aby,Tě to z chůvičky nerušilo ale ten zvuk je fakt nepatrný a,rozhodně nemusíš mít Strach ze bys svého drobečka přes to neslyšela..

brokovich
6. kvě 2017

Jako šumítko jsme pouzivali stare male kapesni radio, ktere jsme nenaladili. 😀 Synek vzdy usnul a spal jako kdyz ho do body hodi. Chuvicka to brala ten zvuk, ale clovek si zvykl.

irisv
7. kvě 2017

@deniee
@brokovich děkuju 🙂

aja7284
8. kvě 2017

@maky91 Ahoj, urcite.

gabule07
15. kvě 2017

A můžu se zeptat ten medvídek má stejný bílý šum jako třeba ta hlava medvídka co se dá také koupit? 🙂

gabule07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aja7284
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lasveronicas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabule07
16. kvě 2017

@lasveronicas máte ode mne zprávu 🙂

bah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
z_u_z_k_a_11
4. črc 2017

My máme a spokojenost,předtím jsme šum pouštěli z mobilu,ale to jsem nechtěla kvůli vlnam a kvůli hlasitosti,u My Hummy by ani ta nejvyšší neměla nijak miminku ohrozit sluch 🙂 a malá má 6týdnu a krásne s ním spinká celou noc i šest sedm hodin..vždy se to postupně ztlumuje až úplně vypne když malá začne knikat,tak se sám zapne a ona zase usne u toho 🙂 moc jsem tomu nevěřila,ale u nás to fakt funguje 🙂

sadamka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kratkasi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smselektro
15. črc 2017

Dívám se na jejich stránky. Stačí ta hlava? Líbí se mi i ten medvídek, ale necelé dva tisíce, to je pálka.

leymea
15. črc 2017

@smselektro taky mam v planu poridit jen hlavu 🙂 tak snad staci 😀

smselektro
15. črc 2017

@leymea
Hlavně, ať to funguje 🙂

luska__
15. črc 2017

@leymea budeš kupovat jo?

leymea
15. črc 2017

@luska__ jj, ale mam spis v planu jen tu hlavu 😉

ddanik1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexarozik
20. srp 2017

Mam rocniho chlapecka s atopickym ekzemem. Vzdy pred usnutim se hrozne drbe a sumici medvidek uzasne odvede pozornost. Usina klidne a rychle. Super je i ten senzor spanku, doporucuji si za nej priplatit. Driv jsem poustela z mobilu a neni to ono, nehlede na to, ze taky nemam moc dobry pocit z toho davat mobil k hlave spiciho ditete. Takze za me sumici medvidek je fakt super a uzijete nejen u miminka.

guinea
20. srp 2017

Holky, nemáte některá zkušenost s medvíkem (nebo jiným šumítkem) pro větší dítě? Můj dvouletý chlapeček usíná vždy skoro dvě hodiny, já mezitím než on usne vytuhnu několikrát, a pak už jsem po zbytek večera nepoužitelná... Bílý šum z mobilu na něj ale nezabíral, to jsem vždy já usnula okamžitě a on mi vesele skákal po hlavě 🙄

kaculliv
20. srp 2017

@alexarozik mohu se zeptat jak Vám senzor spanku funguje? Mam sameho medvidka, ale jeste se nevypnul a jede v kuse. 🙂

alexarozik
22. srp 2017

@kaculliv Co jsem vypozorovala, tak funguje tak, ze se zapne pri vetsim ruchu a nebo kdyz se do nej strci. Pak zas sumi tech 60 minut, kdy se ke konci zeslabuje az prestane. Jestli vam sumi porad, tak to mate nejak zapnutou tu funkci pro nepretrzite sumeni "Nonstop system". Bude to nekde v navodu, jak to vypnout

bah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
missaliss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daniela87sk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz