Oblečení pro miminko. Kolik jste zaplatily při chystání výbavičky?

raffal12
14. kvě 2020

Ahoj holky, zajímalo by mě kolik jste cca zaplatili za oblečení pro miminko při chystání vybavicky 😊

jako_mala_holka
2. čer 2020

@jjasmina bych umrela... ne ze by se mi sem tam nejaka ta nehoda jeste ted obcas neprihodila, ale to je max 1x za dva tydny, mozna ani to ne... no hlavne, ze uz to mame za sebou 👍🙂

kacenka115
2. čer 2020

Radši nechci vědět. 😂 Na prvního mi kamarádka půjčila velkou krabici 56-74 tak jsem dokupovala jen stylovky na parádu, ale i tak... Tepláčky nejlépe sedly baggy z handmade obchůdku, bodynka z biobavlny z C&A,... ono se to nasčítá, i když je to jen pár kousků. Teď na druhého nemám možnost půjčit, tak jsem využila jarních slev na lindexu. Něco podědí po starším, ale až přeberu hadříky a zjistím, co je potřeba dokoupit, tak to zase naskáče. 😁
Jasný někdo zajde do Pepca a nakoupí za pár korun všechno, ale osobně mi teda vadí ta pochybná kvalita, už na onak to je prostě jiný, i když taky píšou že je to bavlna.... Za ty prachy to ani doma neušiju, když mám látky s atestem,takže tomu nevěřím.

jako_mala_holka
2. čer 2020

@kacenka115 pepco vubec, ja mam z tama dve bodycka a po vyprani je to... no nic moc... lindex treba super... jeste ze v pepcu nemeli nic co by se mi libilo, skoda i tech par korun

kacenka115
2. čer 2020

@jako_mala_holka my právě pár kousků dostali, 2x vyperu a už je to hnusný... Ani za těch pár korun to nestojí. To už radši za stejnou cenu vezmu od nějaké maminky ze města značkové. A třeba lindex se vyplatí vždycky. Materiál kvalitní, dvě řady cvočků, takže dlouho vydrží a i po mnoha vyprání krásné.

sweet81
2. čer 2020

Straně moc, hlavně za oblečení🙈
Já si to užívala a nakoupila samozřejmě milion zbytečnosti a hodně věcí ani na sobě neměl.
U druhého syna, to skoro vůbec neřeším, hlavně vše podědil po starším synovi.
Myslím, že u prvního dítěte, většina víc blázní než u druhého.

cosimamvybrat
2. čer 2020

Nevím, pár set. Něco jsme podědili, něco dostali a ten zbytek dokoupili. Já osobně nenávidím nákup oblečení, zejména toho dětského. Někdo se v tom vyžívá a nedokáže se udržet, já se k tomu musela nutit a stejně si říkala, že z toho stejně brzo vyroste, nebo to zebleje/pokadí. Finančně jsme na tom dobře, utratit x tisíc by nás nepoznamenalo, ale neviděla jsem v tom smysl. Plus se mi nelíbí to hrozné plýtvání, takže do teď i u staršího kombinuju nákup nového oblečení a dobře vypadajícího použitého oblečení z Vinted.