Odsávačka hlenů - jaký typ a značku?

pechyna4
10. črc 2021

Ahojte holky jalouby jste mi prosím doporučili odsavacku hlenu? Tu obyc hadickovou, elektrickou atd? Popřípadě jakou značku, dekuju.

beatty
10. črc 2021

@pechyna4 kupovala jsem obyc canpol, vzduch se taha pusou. Za me ideal, protoze s tim muzu libovolne nahanet dite (vysavac je prece jen limitovan), a zaroven je to tiche.
Ale odsavacku jsme ted vyuzili poprve po roce a pul od porodu. A do pristi rymy se urcite naucime smrkat. 😅

michaelarousova
11. črc 2021

@pechyna4 nam nejvic vyhovovala Arianna Baby-Vac 2 normalne na vysavac☺️ Nic jinyho neodsalo tak dobre☺️

nikolite
11. črc 2021

Za nás na 100% na vysavač. Je to pohodlné pro mě i dítě a hlavně to je rychlovka.

zirafka11
11. črc 2021

U nás se neosvědčila žádná (ani pusou ani na vysavač), vždy víc vysmrkala než já odsala.

mamikry
11. črc 2021

@pechyna4 Mame Nosatko na vysavac.

kafr
11. črc 2021

Taky na vysavač.
Jen doporučím, než začneš odsávat, dej to dítěti na prozkoumání, dej k nosanku jen jako, ukaž jak se to nasazuje na vysavač, na ručičce ukaž, že to saje, pošimrat na tvářích... Prostě hra, sranda a pak odsát jen krátce, aby si zvyklo.
Dělala jsem to tak s dcerou a v roce si s mou asistencí oddávala sama. (V rodině máme i experty, kdy hysterické dítě zpacifikuje otec a matka odsává 🤦)

pechyna4
autor
12. črc 2021

Dekuju vam holkyyy❤️❤️