Ohřívač a sterilizátor lahví. Ano / Ne?

cimroska
20. říj 2019

Ahoj, co si myslíte o ohřívači a sterilzátoru lahví? Já si oboje chtěla pořídit, ale pár lidí mi řeklo, že je to zbytečné.

jituli84
20. říj 2019

@cimroska Přítel říkal taky , že je to hloupost, taky nebudeme požizovat

cimroska
autor
20. říj 2019

@jituli84 jako je pravda, ze driv taky nic takoveho nebylo..ale zase teď to má spousta lidi a vychvalujou si to..

jituli84
20. říj 2019

@cimroska jako to nebylo tak , že říkám striktně ne, zatím je stále v plánu kojit, samozřejmě kdyby to nešlo a výrazně to ušetřilo čas, tak proč ne, přítel sice říká zbytečnost, jeho názor mu neberu, ale stejně kdybyy došlo na věc tak to nechá na mě 🙂 Ale vím že kamarádka si to koupila a prakticky to nevyužila.

cimroska
autor
20. říj 2019

@jituli84 jasný no, pravda je, ze čas máme, dokud budeme kojit. 🙂 tak uvidíme

jituli84
20. říj 2019

@cimroska navíc tohle jde vždy dokoupit, jako do základní výbavy to kupovat nebudeme, ale je klidně možný , že časem koupime, opravdu nevim 🙂 ale taky jsem četla, že to uspoří čas, maminky to dokonce šouply do mikrovlnky a hotovo. uvidime 🙂

zelenaesmolda
20. říj 2019

@cimroska
ohrivac ne,sterilizator je k nezaplaceni pokud nekojite.

cimroska
autor
20. říj 2019

@zelenaesmolda dobře, děkuji za názor 🙂

jitkaem
20. říj 2019

Za me je zbytecnost sterilizator. Na ohrivacku jsem nedala dopustit.

balogis
20. říj 2019

Měla sem u dcery sterilizátor,který jsem využívala jelikož sem nekojila,syna sem kojila a když přešel na láhev ,tak sem sice ohřívač doma měla,ale nikdy nepoužila.asi je to individuální 🙂

zelenaesmolda
20. říj 2019

@cimroska
kazdopadne bych to nekupovala pred narozenim,dokupte v pripade potreby 🙂

cimroska
autor
20. říj 2019

@jitkae 😀každý má fakt jiné zkušenosti, to je těžké

hankaviki
20. říj 2019

Já mám sterilizátor , protože připravuju um mimo kuchyň. Musela bych lahve a další věci nosit přes celý barák a po schodech, takže na to je to fajn. V kuchyni bych si na to vyřadila hrnec a zalila vařící vodou.

kiki1912
20. říj 2019

Lahvičky od značky MAM mají udělánou sterilizaci jinak že se nemusí vyvarovat v hrnci. Za mě je ten sterilizátor úplná zbytečnost. Když tak se to dá vyvarit normálně v hrnci

g_m
20. říj 2019

Mám obě děti na UM a měli jsme akorát od Aventu sterilizátor z druhé ruky a za mě úžasná věc. Nemusela jsem stát u hrnce, čekat až to začne vřít apod. Dávala jsem do toho hračky a všechno. Používám stále a to má druhý prcek už přes rok. I když už se ho chystám pomalu prodat... Ohřívač je za mě zbytečnost, stačí mikrovlnka a pár vteřinek...

zelenaesmolda
20. říj 2019

@g_m
taky mame avent sterilizator a za me super vec a nehorazna uspora casu

astyna88
21. říj 2019

Ohrivac lahvi je dobry pak i na prikrmy. Me to ale prislo zdlouhave, sterilizator zbytecny (stejne tu plastovou odmerku nevyvarujes taky, na dudlik na lahev by sis musela vzit rukavice,abys tam taky neco neprenesla). Kamradka ale mela tezkeho nedonosence a musela to mit, tak tam to duvod ma.

zelenaesmolda
21. říj 2019

@astyna88
tak kazdy normalni clovek si umyje ruce pred manipulaci s lahvickou 🙂

astyna88
21. říj 2019

@zelenaesmolda

Divila by ses kolikrat videla nekde v hernicce,jak borka vynda z prenosne sterilizacky lahvicku, z mleka vynda naberacku,kterou jeste nekolikrat polozi vedle, nez se vubec dostane k vode,kterou ma v petce,ktera predtim slouzila k necemu jinemu. Ale hlavne ze ma lahev dukladne vymytou 😀

widowblack
21. říj 2019

Měla jsem u první ohřívač a upřímě sem to nevyužila .... naštěstí sem jej dostala z druhé ruky tak mě to tak nemrzelo ... kojila sem do 7 měsíců. S tím že na noc sem měla v termosce teplou vodu a z té sem pak v noci umíchala sunar a bylo hned hotovo 😉 A sterilizaci sem rěšila převařením v hrnci

mariegroth
25. říj 2019

@cimroska Za me sterilizator ano, ale Na druhou stranu bych pockala az jestli ho budes potrebovat. A ted nevim, jestli Tohle je v rozporu “jak se to dela v CR”, ale v Americe je okay myt lahvicky v mycce a nase mimco pije klidne I ze studene lahve a vubec mu to nevadi.

zelenaesmolda
25. říj 2019

@mariegroth
i v cr muzes myt lahvicky v mycce,ja bych to osobne ale u malych miminek nedelala,u tech vetsich pak uz klidne.