Pampers Pants, jak fungují? Stojí za to?

malydelfin
9. lis 2014

Ahoj,

mám syna skoro 2 letého syna a tím že je trochu "větší postavy" 🙂 nosíme plenky č.5 Kupuju jenom Pampers, ale teď jsem narazila na "plenkové kalhotky".
Nevíte prosím jak fungují, a jestli za to opravdu stojí? Rozhoduji se mezi klasickými zelenými plenkami od Pampers a pampers kalhotkami.
Prosím poraďte.

Díky 🙂

zlababa07
9. lis 2014

Já jsem těm kalhotkovým pants přišla na chuť, až když se syn v podstatě odplenkoval. Používám je už jen na spaní, protože když se pak probudí a chce čůrat, jdou rychle stáhnout a použít pak opakovaně (u těch klasických lepících se mi po 2-3 nasazeních ojedou ty suché zipy a nedrží, navíc ty připínací pásky se vytahají a plenka, ač je ještě suchá, je na vyhození). Jen pro dokreslení, syn do nich už většinou nečůrá, má je jen pro jistotu, takže jí točíme dokola i několik dnů.
Při klasickém přebalování mi ty kalhotkové trochu vadily v tom, že jsem ho při každém přebalení musela vždy vysvléct i z kalhot, což u klasických odpadá, pokud tedy dítě vydrží při přebalení ležet 😉
Pokud by někdo věděl o akci na ty pampers pants, budu ráda za tip (Praha). Děkuji 🙂