Plenkové kalhotky, co fakt neprotečou. Máte tip?

slecnami
23. zář 2022

Ahoj, prosím o tipy na plenkové kalhotky, které opravdu neprotečou - vyměňuji často, ale prostě se nám to minimálně jednou denně stejně stane. Nevím, čím to je, vždy kontroluji gumičky kolem nožiček. S klasickými plenkami tento problém vůbec nemám, ale malá má teď takové období, kdy u přebalování pláče a zdrhá, žádné způsobné ležení 🤭, takže potřebuji ty kalhotky, no... Zkoušela jsem MonPeri, z DM, Albert...a nechce se mi dál zkoušet metodou pokus-omyl. Díky 😃

majena39
23. zář 2022

@slecnami já používám jen pameprs pants a nikdy mi neprotekly. Má je na sobě celou noc, tzn těch 12 hodin a nic. Ale ve dne nosí stále klasické pliny tak těžko říct jestli by to pohybem bylo horší. V noci se přece jen tolik nemele...

slecnami
autor
23. zář 2022

@majena39 Děkuju 🙂 Na noc ji "přeperu" a dávám klasickou plínku, právě potřebuji něco na ten den, když je akční a chvilku neposedí...

veroniquecz
23. zář 2022

@slecnami zkoušela jsem jich x a jediní drzaci jsou Pampers. U nás je malá hubenour, tak o to víc….

journals
23. zář 2022

Syn byl hubena zizala a tenhle typ plin mit vubec nemohl, takze jsme jeli klasicke pliny celou dobu. Snaz se ho u prebalovani necim zaujmout, to pujde

blka
23. zář 2022

Taky jediné pampers pants. Zkoušela jsem i jiné a k těmto se vždycky vrátila, tak už jiné nezkousim.

aaaa15
23. zář 2022

@slecnami Za nás jediné Pampers Pants, vyzkoušela jsem i jiné značky (Albert, DM,...) a tyhle jediné vydrží a neprotecou.

veru181
23. zář 2022

Také dávám na noc Pampers pants a jen výjimečně protečou (jednou za X měsíců). S Monperi jsme to měli na střídačku, některé dny vydržely bez problému, ale hlavně ve spánku nám protékaly. Pak mě ještě napadá, když jsme začali víc cestovat a nechtělo se mi malého zouvat, naučila jsem se ve stoje oblékat i klasické plínky 😀

goovana
23. zář 2022

@majena39 jediné pampers night pants

slecnami
autor
23. zář 2022

Holky, jste zlaté, moc všem děkuji, skočíme s malou pro ty Pampersky... 😘!

Občas taky přebalím i tu klasickou na stojáka, ale je to boj...zaujmout se snažím, ještě před pár dny fungovalo něco dobrého do ruky (křupka, banán), ale teď už ani to... 🤭🙈

dejvitka
23. zář 2022

@slecnami u nas u obou deti take jen Pampers Pants, z tech drazsich pak jsou skvele Muumi, maji trosku jiny strih.

slecnami
autor
23. zář 2022

@dejvitka Tak ty jsou 😍...miluju Mumínky! Akorát teda ta cena...a nemají (nebo aspoň nevidím) vzorky k zakoupení...pokud používáš, myslíš, že bych si od Tebe mohla pár koupit na zkoušku, prosím?? Střihově by asi seděly líp, no... Malá má skoro deset kilo, kdyby náhodou... 😉

dejvitka
24. zář 2022

@slecnami ja je kupuju jen kdyz jsou v akci, ted je nemame, jinak bych ti klidne poslala, jsou opravdu super. Sleduju vzdycky na Mall.cz, tam byvaji slevy, slevove kupony na znacku, obcas byva i na Feedo. Na jinych eshopech byla sleva (cena za kus) vetsinou vyssi.