Plenky Huggies premium. Jste s nimi spokojení?

janesm
8. únor 2008

Maminky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s těmito plenkami.Používám od začátku Pampers ted budeme přecházet na velikost 4 a chtěla bych zkusit Huggies premium.Mám doma jedem vzorek a mám pocit že plenka je vepředu o hodně silnější než vzadu.Zajímala by mě kvalita a spokojenost miminek.S Pamperskama jsu naprosto spokojená jen jsou dost drahé.
Díky za názory

martinaema
5. bře 2008

Ja som používala huggiesky ešte keď bola dcéra malinká, ale to sme mali tie classic - a otras, všetko bolo na chrbte. Nemám skúsenosť, že by ich prečúrala, ale keď sa pokakala, tak to stálo za to. Ona totiž kakala ako z dela. Tak sme prešli na Happy -fajn 🙂 ,skúšali sme aj pampers - žiadny problém až na ten zápach, ale huggiesky premium sú úplne naj-naj-naj. Kočky v Čechách - v hypernove máte fasa akciu nane - 3 balíky za necelých 600. Mamina robí v Čechách, takže zas pôjde domov nabalená 😀

bubba
5. bře 2008

my pouzivame happy skoro od narodenia a s najvacsou spokojnostou,lenze potom sa mala zacala precikavat vnoci cez brusko,tak sme hladali,hladali....az som nasla huggiesky a odvtedy ako ich kupujem si nemozem vynachvalit,ani jedno precikanie.pouzivame ich iba na noc...a tiez som si vsimla ze pri styku s mocom nejako divne zapachaju....dufam ze to nie je nic skodlive...