Plenky Panda vel. 0

pajka3
18. čer 2019

Holky existují ještě plenky značka Panda vel. 0 ??? 3 roky zpět jsem je koupila v Praze a byla jsem s nimi strašně spokojená,teď když bude druhé mimi, bych je zase chtěla do porodnice a tak,a nemůžu je sehnat.ale v porodnici je sestřičky normálně mají,ty nulky.to vyrábí jen pro ně,nebo kam se poděli? s jakýma jste spokojení vy? pampers mi přijdou dost drahý a smrdí mi :(

hanka_12345
18. čer 2019

Dada byly super ale od 4 uz nic moc mi prijde...tak ty 1-2 byly super

lobella
18. čer 2019

Ja mela babylove, pouzivali jsme 1,2,ted mame 3 a porad spokojenost

pajka3
autor
18. čer 2019

jojo znam dada,i kamoska byla moc spokojena, vel. 0 ale nedelaji...

hanka_12345
18. čer 2019

@lobella a 4 a 5 sou taky bezva

pajka3
autor
18. čer 2019

jinak my používáme z lidlu ,ty jsou super

adinka19
18. čer 2019

@pajka3 Doporucuji Baby Charm nebo Babylove, za nas oboji od 1-3 a spokojenost.

pajka3
autor
18. čer 2019

@adinka19 Baby Charm,to jsem ještě ani nikde veviděla :D ale já bych spíše chtěla poradit s těma nulkama, přemýšlím nad těma bella happy ale nemám s něma dobré zkušenosti se starším synem

barussska1
18. čer 2019

@pajka3 Já měla bella happy v porodnici,, líbil se mi výřez na pupík. Měla jsem nějakou velikost snad do 3 kg a pak mi teta přinesla domů dm babylove nějakou strašně malou velikost, že jsme je ani neužili.

baruz
18. čer 2019

Pandy jsme meli az od 1, za mne jsou to plinky spis na chvili a na doma. Dost protekaji, ale vzhledem k tomu. Ze jsme jich hodne dostali v ruznych velikostech, tak je na doma davam. Ty nejmensi jsme meli babylove a tusim, ze mely oznaceni xs. Ale vyuzila jsem je dost jen se starsi dcerou, mladsi se narodila 4kilova a byly opravdu max na prvni tyden.

sudylichozrout
18. čer 2019

Pokud nesezenes, doporucuji Babylove z DM, vel. XS, to jsou nulky pro deti pod 3 kg. Pouzivala jsem na dcerku, mela 2,5 kg, kdyz se narodila. A byla jsem moc spokojena.

martinau5
18. čer 2019

@pajka3 nějaké pandy jsem viděla na mall.cz, ale nejsem si jistá na 100%

miba10
19. čer 2019

@pajka3 kupuju Bella happy. Větší velikost 3 a 4+ pak kupuju sovicky a super. Pampers jsou na prd.

astyna88
19. čer 2019

Vel nula nebo XS maji v dm. Ja je mela na 2,45 syna.

pe_tu_ss_ka
19. čer 2019

@pajka3 malý měl od nedonošenců až do teď (na střídačku s látkovými) plenky od Bella happy.. Vlastně je má od velikosti 0 až teď do velikosti 4..

pajka3
autor
19. čer 2019

@baruz jo já bych chtěla ty pandy jen na začátek,pak jsem je ani nekupovala,syn se taky narodil 3,08 kg a nosil vel.0 dlouho,je hubenej drobeček ještě i teď.kraťásky nosí vel.6-9 měs.a to mu jsou 2,5 roku :D taková malá prdelka :D :D .....no a na to že mám za 3+ měsíce termín a váhový přírustek 0,tak mám obavy že i druhé bude potřebovat ty nejmenší :( no snad se mílím a prďolka to všechno dožene 🙄

pajka3
autor
19. čer 2019

@martinau5 jo mají,jen vel.1 už je mám dlouho doma ;)

pajka3
autor
19. čer 2019

děkuji za rady,tak navštívím DM 😇

lucie01
19. čer 2019

u obou dětí jsem používala tesco zelené Tesco loves baby - pak u nich ukončili prodej a začali prodávat plenky Fred and Flo a za mě také spokojenost. Cena super a neprotékaly, plus jsou tenoučké a hezky barevné 🙂

ocetnicek
19. čer 2019

Já Babylove nemusím, na mě jsou moc igelitové. Mám ráda Bella happy nebo zelené Pampers. Tyto dvě značky střídám.

moly001
19. čer 2019

@pajka3 já teď koupila v Lidlu na zkoušku jejich plenky, vel.2-5 kg a zatím obstály dobře😉. Střídám s prémiovými Pampers....

v_ero_ni_ka
19. čer 2019

Baby Charm

lrock
19. čer 2019

Mela jsem v porodnici Pandy pred dvema mesici, takze existuji. Jelikoz jsem je ale dostala darem, s nakupem neporadim...

pajka3
autor
19. čer 2019

@lucie01 tak za mě ty loves vhlčené ubrousky ,ty byly uplně suprové,teď mi přijde že už to není ono

puhelin
19. čer 2019

Mela jsem pro dcerku vel. XS z DM (vazila 2680 g). Od vel. 1 uz pouzivame Dada, nekdy Babylove, kdyz je zpozdeni s nakupem Dada plinek.

jakumi
19. čer 2019

Já se snažím ty chemické nepoužívat, používám tyto a jsou perfektní https://dokonalamaminka.cz/zbozi/14447229-libst... ...ale záleží jestli si troufáš na látkové 🙂

astyna88
19. čer 2019

@jakumi

V tech porodnicich je to dost osemetne. Treba u Apolinare jim to bylo jedno,nabidli mi i kybl,kde je skladovat. Ale presto jsem sla do jednorazovych a po odpadnuti pahylku a smolky presla na latkove. Takhle male deti jsou v latce casto dost zabalene. Maloktera to umi vyladit tak,aby to bylo ok...

mhl
19. čer 2019

Ahoj, jelikož naše malá trpí hodně na opruzeniny tak jsem vyzkoušela snad všechny plenky na trhu. Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného, takže musíš zkusit. Za mě jsou nejlepší bamboo nature. Jsou ekologické, nikdy nám neprotekly a nesmrdí. Druhé místo bych dala DM baby love a teď jsem ještě od mamky dostala nějaký z kauflandu a taky dobrý. Ostatni běžně dostupné za nás nee.

jitkaem
19. čer 2019

A proc hledate nulky? Jen tak pro zajimavost se ptam 🙃

lucie01
19. čer 2019

@pajka3 vlhčené ubrousky jsem používala bílé Babylove z DM, popř. bílé pampers

marketa11112
19. čer 2019

Nulky jsem kupovala v dm,tescu ci pampers. Prislo mi to srovnatelne. Pouzivali jsme dlouho, syn byl nedonoseny.
Jinak u nas vedou plenky dada premium (fialove) . vozi mi je znamej z polska nebo sem tam koupim na dadaplenky.cz