Pleny Albert/Kaufland atd. Jaký máte názor na levné plenky? Používáte?

17. únor 2022

Ahoj, jdu se vás zeptat. Používáte některá “levné plenky”? Já jsem používala Pampers premium care i jiné a docela dost synovi protékaly a někdy byl i osypaný, tak jsem zkusila jiné značky a taktéž, teď máme Linteo a ty si nemůžu vynachvalit, ale tchyně mi koupila Albert pleny, ať je zkusím byly za 150,- a ze jsou dobré.. jakmile jsem zjistila, ze nejsou “značkové” jsem si řekla, přeci nebudu dávat nějaké levne pleny, nemají ani značku a co když syn bude mít vyrazku.. no docela mě to překvapilo.. mají i proužek na moc, vysoké savost, syn mel plenu od 7 rána až do teď a skoro suchá, což třeba většinou Pampers už byla mokrá.. já si spis říkám, ze pak třeba půjdeme k MUDr a budou na me koukat jako na socku, co používá levne pleny, zda mi rozumíte… jaký na to mate názor vy? Dekuju moc Lenka

tasimia
17. únor 2022

Malé třeba ze začátku po Pampers Care, sedly úplně obyčejné, oranžové a zelené plenky z Tety, za pár kaček 🙂. Myslím si, ze řešíš blbost, neexistují "levné" plenky, ty si vlastně kupuješ značku. Něco jako bílé tričko s nálepkou nike a bez.
My kupujeme co je v akci. Malé sedí Dady, Bebelo z Dr.Max, Pampers zelené a Linteo 🙂.
Jinak můj dr, nikdy neřešil jake má plenky, ani to skoro nemůže vědět, když malou odepinam. A když ji poslouchá, tak má normálně strample.