Postýlka, která jde přirazit ke klasické posteli?

emca29
24. čer 2015

Holky moc moc prosím, poraďte mi postýlku normálního rozměru 120x60, u které by šel sundat jeden bok tak, aby šla přirazit k posteli rodičů. Existuje vůbec taková? Nemám teď na mysli ty maličké 90cm.... Měla jsem za to, že sundat nebo nepřimontovat jednu bočnici jde u každé, ale prý to nejde, jsou pak hodně nestabilní prý....

verusinek
24. čer 2015

My takhle máme přiraženou tuhle http://www.zbozi.cz/vyrobek/detska-postylka-sca...

barbecue
24. čer 2015

My takhle mame obyc z ikea a z druhe strany manzelske postele jeste jednu starou po mne a oboji je bez problemu, nebala bych se toho...

miskadis
24. čer 2015

My takhle máme přiraženou obyčejnou postýlku a v pohodě to drží. Takže určitě nemusí být žádná speciální postýlka.

katyxq
24. čer 2015

My máme sundanou bočnici z té nejlevnější z IKEA a dole na straně postele namontovanou jen tyčku (z bočnice jsme uřízli horní tyčku a svislé tyčky) - a drží 🙂

kaccistar
24. čer 2015

postielka roba 4v1, ale u nas su celkom drahe.. 😒 kupovala som na francuzskom amazone. Ale asi je teda mensia, myslim, ze nie je to klasicka postielka.

emca29
autor
24. čer 2015

Nad ikeu váhám, asi u ní nakonec skončíme....a je jedno teda která postýlka, půjde to u všech? ty hodně levné mi přijdou takové nestabilní....A vy co máte přiražené k posteli, jak jste řešili výšku? Dají se tam vyvrtat díry navíc, abysme tu výšku mohli upravit podle naší postele, že? Některé ty plaňky mi přijdou hodně uzoučké tak nevím jak by se do nich ještě vrtalo...

bm77
24. čer 2015

Dala se perfektně vozit po bytě. Moc doporučuji!

emca29
autor
24. čer 2015

@bm77 ta je pěkná, koukala jsem na ní, ale už je malá a pak bych stejně musela kupovat klasickou postýlku ☹

barbecue
24. čer 2015

my tu ikeáckou máme na nejnižším možným umístění, takže matrace postýlky je o něco (trošku) níž, než naše. Přechod máme schovanej dekou, aby se Honzík o nic nebouchl a zpětně - to že leží trošku v ďolíku hodnotím dost pozitivně, protože necestuje ke mně😀 Je hrozný mrvidlo. Jinak rád spává napříč, hlavu právě na té vycpávací dece...

krystalka
25. čer 2015

Měli jsme 3 roky přiraženou k posteli nějakou obyčejnou dřevěnou postýlku, myslím, že měla název Bára...postranici jsme jen odšroubovali a držela dobře....jinak, co vím, tak někdo když se mu to nezdá dost stabilní, tak namotuje dole jednu laťku, která ty boky spojí a je to...už jsem to taky párkrát někde na netu četla....

krystalka
25. čer 2015

@emca29 - my jsme tu výšku nijak neupravovali, dno jsme měli na nejnižší pozici, vyšlo to, že bylo asi o 2-3 cm níž, než naše matrace, takže v pohodě 🙂

petrasipkova1
25. čer 2015

http://www.bejbycentrum.cz/detsky-nabytek/posty...

máme tuhle, výškou jsme nastejno s naší matrací a bopk je na postýlce nezávislý tím jak je posuvný, takže paráda. 😉