Přebalovací batoh, používáte? Jaký?

nissi
15. led 2015

Ahoj maminky, nevím, kam tuhle diskuzi nejlépe zařadit... Hodil by se blok "přebalování". 🙂
No každopádně se chci zeptat, zda používýte přebalovací batohy a jaké? My s mužem hodně jezdíme do skal a vůbec do přírody no a teď nám přibude mimčo, tak řeším, kam naskládat přebalovací věci a moje věci na lezení apod. Něco, aby to mělo dobrý záda a vevnitř 2 oddělené komory. Znáte něco podobného? Já nemůžu nic najít. :( Prcka chci mít v šátku a dva batohy jsou tím pádem neúnosné.

rudovap
15. led 2015

@nissi v roce 2008 jsem měla batoh od Aventu, byl k tomu přebalování přímo určený, a byl moc fajn. Nicméně do hor si nejsem úplně jistá, neměl žádné polstrování zad a popruhy byly dost úzké...na běžné výlety ty bylo ok. Možná zkus mrknout na eshop, jestli tam něco není....🙂

nissi
autor
15. led 2015

@rudovap Právěže od aventu je přesně, jak popisuješ. Do města dobrý, ale na turistiku ne. U výrobců dětského vybavení jsem právě nic nenašla, tak mě zajímalo, jestli třeba někdo neužívá batoh od standardních outdoor výrobců, o kterým bych nevěděla. 🙂

tamarila
15. led 2015

A co třeba do batohu který běžně používáš vložit tašku s přebalovacími potřebami, to by nešlo? V praxi je to podložka a pár plínek, popřípadě mini baleníčko krému na zadnici. To zase tolik nezabere. Nebo co všechno máš na mysli pod pojmem přebalovací věci? 🙂 Nevím, jestli existuje něco jako přebalovací batoh... Ale možná je to díra na trhu .o)

paracka
16. led 2015

Mam prebalovaci batoh znacky chic o bello. Kupovany tady na bazaru. Je super. Ma prihradky na lahvicky, tasticku na plinky, prebalovaci podlozku. Hacky na poveseni na rukojet kocarku. Max.spokojenost za me 😉😊