Samohoupací lehátko pro mimi. Doporučíte, prosím?

marti89
11. kvě 2020

Ahoj,
můžete mi doporučit samohoupací lehátko pro mimi? Nechci jen takové, co se zhoupne, když se hýbe samotné dítě nebo s vibracemi (to jsem měla u prvního syna a nesnášel to, musela jsem houpat na rukách x hodin denně, a to už je s jedním mrňousem problém). Díky za doporučení, nechci nic drahého, dítě tam dám jen při vaření, když půjdu do sprchy, nebo budu muset něco akutně vyřídit do práce.

opeth
11. kvě 2020

@marti89 ja koupila na bazarku Ingenuity a jsem moc spoko - vibrace, nekolik rychlosti houpani, hudba. Vysel me na 1000 Kc 🙂

michaela1990xx
11. kvě 2020

Já včera objednala tohle

marti89
autor
11. kvě 2020

@opeth A můžu se zeptat, jestli je i na adaptér? Já na něj koukala a někde psali na adaptér, jinde baterky. Tak mi to trošku zarazilo, cena obdobná a v názvu nebylo rozlišení..

michaela1990xx
Autor odpověď smazal
Zobraz
opeth
12. kvě 2020

@marti89 ja mam na baterie. Ale tim ze v nem je vzdy potrebnou chvilku tak je to postacujici.

marti89
autor
12. kvě 2020

@opeth A jak často ty baterie měníte?

opeth
12. kvě 2020

@marti89 na houpani a hudbu sme jeste nemenili (maly ma 2 mesice) alena vibrace 2x (to je ale tim ze je vzdy zapominame vypnout 😂)

marti89
autor
12. kvě 2020

@opeth Tak to je pohoda, vibrace neplánuju, ale obávala jsem se u toho houpání, abych to nemusela měnit co týden na spotřebu baterií. 😀 Děkuji..

leymea
12. kvě 2020

Mame tohle https://www.mall.cz/detska-lehatka-sedatka/gmin...
Uz se teda neprodava (jedine bazar), ale super. Jak na baterky tak na adapter. Bohuzel kocka nam prekousala kabel takze jedeme jen pres baterky. Ja blbec tam mela dat baterky hned a nemusela jsem nic resit.

opeth
12. kvě 2020

@marti89 bude zalezet jak casto budete houpat a jak kvalitni baterie budou 🙂