Sterilizátor. Pořizovaly jste? Jaký?

michaela1990xx
14. črc 2020

Dobrý večer, budete, nebo pořizovali jste si, sterilizátor na lahve a dudlíky? Popřípadě jaký.

zavodnice
14. črc 2020

Mám elektrický i do mikrovlnky, oba jsou fajn. Ten do mikrovlnky je jednodušší na údržbu.

anniej
14. črc 2020

Máme od Aventu parní. Je hodně praktický, stačí vložit lahve, dudlíky, savičky, atp., nalejt vodu a zapnout. Za mě nepostradatelná věc, ušetří spoustu času a na údržba jednoduchá ☺️

miba10
14. črc 2020

@michaela1990xx měla jsem od Aventu do mikrovlnky, ale vyprdla jsem se na něj. Koupila jsem lahvičky od MAM a ty se dají v mikrovlnce sterilovat i bez sterilizátoru.

beruska1889
14. črc 2020

Mám parní od Bayby a super, jednoduché ovládání, údržba a šetří spoustu času...

purplerain
14. črc 2020

Parní od aventu. Rychlé, jednoduché. A potom budu asi používat na ohřívání knedlíků 🙂

betelgeuzz
15. črc 2020

Dopředu jsem nepořizovala, chtěla jsem kojit a pár dudlíků jsem vyvařila v hrnci. U obou holek jsem měla s kojením problém, odstříkávala jsem, dokrmovala, ale i na tohle posloužil hrnec, pak jsem měla lahvičku od mam, kterou jsem sterilizovala v mikrovlnce. Možná bych pořídila, kdyby bylo dítě výhradně na UM, jinak ne.

theuska29
15. črc 2020

Mám od Babymoov 🙂 Používám na sterilizaci, vaření v páře, ohřívání jídla a mixér 🙂