V čem spí vaše cca 8-mi týdenní mimčo?

sim007
17. čer 2015
Zajimalo by me v cem a pod cim....overalek + zavinovacka?V tech vedrech jen overalek?
lilibeth
17. čer 2015
Normálně má body s dlouhým a polodupky (když je v pokoji chladno, tak dupačky) a je přikrytá dekou. V těch vedrech, co byly, tak měla body s dlouhým a polodupačky, nepřikrytá ... ale má okno na jihozápad, takže je hodně vyhřátý.
pajdousekk
17. čer 2015
my spíme v takových pyžámkách http://cz.nextdirect.com/cs/x5d3784s5#938377 a v zavinovačce. I když bylo to horko, tak taky. Když je malá na volno položená v postýlce, tak sebou mele, hází nohama a rukama a neusne. V zavinovačce je jí dobře a zpocená není.
lilibeth
17. čer 2015
@pajdousekk Stejně to měla naše starší. Ta zavinovačku potřebovala, jinak byla strašně neklidná. Mladší je zase od narození jen přikrytá, protože v zavinovačce ji chybí prostor a nesnese ji.
sim007
autor
18. čer 2015
Ja se právě deky bojim aby se pod ni nezakopala a neudusila se.
lilibeth
18. čer 2015
@sim007 Naše ji spíš skope a leží nepřikrytá. Nasoukat si ji na hlavičku ještě nikdy nezvládla.
Ale myslím deku (malou dětskou), né peřinu.

U starší se nám v zimě (kdy měla cca 2 měsíce) stalo, že měla rýmu, tak jsme podložili postýlku, aby měla hlavu výš. Byla klasicky v zavinovačce a ještě překrytá peřinou. A jak se mrskala, tak zaplula hluboko do zavinovačky. Nevím, jak dlouho tam spala, ale půl noci určitě. Nic se jí nestalo ... tím neříkám, že je to OK, ale k udušení bude potřeba asi víc.
misulinka44
18. čer 2015
Náš spal ve spacím pytli 🙂 Když bylo chladno, tak overálek + spací pytel, když tepleji, tak body s dlouhým + pytel.

Sem začni psát odpověď...

Odešli