Vanička na koupání - jakou vybrat?

adriana1314
22. črc 2018

Maminky doporučte prosim vhodnou vaničku na koupání . Nemohu se sama rozhodnout , dekuji .

blahova_andrea
22. črc 2018

já měla anatomicky tvarovanou cam. hodně lidí vaničky ani nemá. mají kyblíky a nebo děti jen sprchují.

popelka1984
22. črc 2018

Máme tuhle, vyhovuje mi tím že je veliká a syna v ní bez problému koupu i teď když mu jsou 4 roky, protože nemáme vanu, jen takový sprchový panelákový kout. https://www.bibik.cz/detske-vanicky/tega-anatom...

alemari
22. črc 2018

Obyčejnou vaničku abys mohla položit časem i na bříško. Rovné dno.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
ange_de_la_morte
23. črc 2018

My kupovali úplně obyčejnou dětskou vaničku ( jako byly za nás) a pro klid duše jsem si do ní koupila tu pěnovou podložku tvarovanou - bála jsem se jak budu koupat, ale tu podložku jsme používali asi týden, pak mně to štvalo protože to vždycky muselo někde uschnout .... tvarovanou vaničku bych asi nepořizovala - jednak je to zbytečné a druhak to pak nevyužiješ - my jsme pak vaničku odvezli k ségře - má jen byt s balkonem tak se tam malý čachtal aspoň ve vaničce místo v bazénku, jo a taky jsme to ní pak krouhali zelí 😀

badyr
25. črc 2018

@adriana1314 vaničku jsem nechtěla, pak se nám narodilo nedonošeňátko, manžel koupil obyčejnou v ikei, až z ní vyrostl, tak jsem měla připravené klasické lehátko, to malému nevyhovovalo, tak jsem pořídila pěnové, to bylo super, jakmile se rozbilo, tak jsem už nic dalšího nekupovala a "plave" na složené osušce

sunflowerr
25. črc 2018

My máme doma tuto a bohatě nám stačí 🙂

bayt
25. črc 2018

@adriana1314 Máme Stokke a nedám na ni dopustit. Je velká, pěkná, skládací (super na cestování či ukládání doma), snadno se vypouští špuntem ve dně....mám do ní i baby lehátko a to je teď na větší dítě super, malej je radši v něm, než aby ležel na "klasickém" lehátku. Pro úplného novorozence mi to bylo trochu nepohodlné, musela jsem ho raději přidržovat rukou.