Vlhčené ubrousky nebo voda, co používáte vy?

sirael4
9. dub 2014

Před dvěma a půl roky nám v porodnici radili při přebalování používat neparfémované vlhčené ubrousky. Letos už se prdelka omývá vodou. Tak se chci zeptat, jak jste to dělali/děláte vy? Ubrousky, nebo voda a vlhčené mít jen na ven? Přijde mi, že se v současnosti hodně ustupuje od všelijakých kosmetických přípravků nepřírodního charakteru, tedy i od ubrousků, ale zajímalo by mě, jaká je praxe. U dcery jsem používala jen ubrousky a neměla nikdy problém s opruzeninami, syna myji častěji pod vodou a opruzený je pár dní po narození....

pavlinkakremenova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lesni_vila
7. říj 2014

Od té doby co jsem s klukama doma tak používám pouze ubrousky Pampers sensitive. Od 4 měsíce ničím nemažu. Ani jeden z kluků za celých 9 měsíců neměl ani jednou opruzeninu.

kamino
7. říj 2014

Jedine ubrousky z DM. Po vode i s tim mycim olejem se bohuzel opruzoval..A po ubrouscich mu prdelka nikdy ani nezcervenala ani pri zoubcich a to od pul roku nemazu nicim.

25ka
7. říj 2014

mi mame ekzem taky nam doporucovali umyvat vodiu ale zdalo sami to bit po penaznej stranke narocnejsie takze ubrousky na prdel ruky tvar i prach a jsme spokojený nemame opruzeniny a ekzem je tiez ok a pouzivame aj s aloevera ine nie cize tiez neparfemovane. jedny som sama sebe kupila parfemovane višna a mala som lepkave ruky takze pampersky huggierky linteo alebo nivea ziadne ine (mam fotoblog zalozeny s vyrobkami)

silvous06
17. led 2018
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Záleží, kolik toho zrovna prcek vytvořil :D. Pokud je to v rámci možností, tak postačí ubrousky, v opačeném případě jdeme do vody 🙂

janurous
24. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Tak to mi jedině vodu, ubrousky jsou plné chemie 🙂

ivuska1986
24. led 2018

@sirael4 ahojky, mam nastrihane ubrousky z perlanu, vedle prebalovaku misku s teplou vodou, namocim otru, osusim suchym jednorazovym kapesnickem, namazu Rybilkou neo, obsahuje zinek, tak prdelku udrzuje v suchu. S opruzeninami nemáme problém