silvous06
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.
silvous06
autor
24. led 2018

@janurous feel eco je šetrnější než ten dětský persil ?

silvous06
24. led 2018

@janurous tak zrovna tady ten eshop neznám 🙂

silvous06
21. led 2018

Taky sem tam zapomenu vigantol dát, ale pokud je to jednou max dvakrát tak si myslím, že se nic neděje, ale určitě se neá dávka navyšovat, když zapomenete kapky dát. Tady b to mělo být i napsané www.sukl.cz/modules/medication/detail.php

silvous06
20. led 2018

taky dáváme vigantol a všechno bez problémů

silvous06
17. led 2018

Záleží, kolik toho zrovna prcek vytvořil :D. Pokud je to v rámci možností, tak postačí ubrousky, v opačeném případě jdeme do vody 🙂

silvous06
17. led 2018

Rozhodně helmi baby ! 🙂

silvous06
10. led 2018

Taky jsem se na ten shnuggle kyblík v malvíku dívala, ale bála bych se do něj úplně malé mimuško dát, takže jsem koupila tu vaničku s tím stojánkem, kam miminko položím, kyblík pořídím třeba časem až budu mít větší jistotu s koupáním 🙂

silvous06
30. pro 2017

@silvous06 tak, tak a někdo ani přes eshop neobjednává a radši si zajde do kamenné prodejny, já jsem zase ten tip, co všechno objednává přes internet 🙂

silvous06
30. pro 2017

Každé podávání by mělo být bez problémů, to, že dítě bolí bříško nemusí mít na svědomí vigantol. Do třech měsíců jsou koliky naprosto fyziologické. Je spíš potřeba hlídat, co jíte pokud je dítě kojené, protože může něco hůře snášet.

silvous06
28. pro 2017

@petajansa Ono to je hodně individuální. Každému se líbí a vyhovuje jiný eshop.

silvous06
27. pro 2017

Já bych nedala dopustit na klasické zvětšení prsou implantáty. Tady na ty novinky moc nejsem a radši si nechám udělat to, co se dělá několik let a osvědčilo se to. Pak mi pan doktor Pilka povídal o lipotransféru, ale já byla rozhodnutá pro implantáty 🙂

silvous06
20. pro 2017

Objednala jsem je malé pod stromeček, v pondělí mi přišel druhý pár, koukala jsem na ně a jsou super a srandovní :D .. tak snad jsem zvolila dobrou velikost.

silvous06
17. pro 2017

Už je máme doma a malé se v nich nožka nepotí, ale to bude asi individuální Kristy

silvous06
16. pro 2017

Každý den nekoupeme, přijde mi to moc u tak malých dětí, ale koupu malou normálně ve vaničce, do které jsem pořídila takový ten stojánek, když byla dcerka ještě malušenké miminko. Hrozně mi to pomohlo, než jsem získala jistotu při koupání. Paní v malvíku mi doporučovala i shnuggle kyblík, ale ten jsem dcerce pořídila až začala sedět, takže v tom se cachtá teď 🙂

silvous06
15. pro 2017

Náhodou vím, protože mu s výběrem pomáhala moje máma, takže ta mi to prozradila 🙂. Najdete je na stránkách Floby. Já jsem konkrétně dostala tu velkou kytici, ale mají tam i spoustu jiných kytic a balíčků 🙂

silvous06
15. pro 2017

Dítě se mi má teprve narodit, ale už vím, že budu používat plínky od Helmi baby. Kamarádka je kupuje pro své dítě a už na omak jsou úplně jiné. Jsou i jinak střižené, nejsou ničím cítit a ani když se počůrají, tak nezapáchají jako jiné plíny. Říkala, že jsou i hodně savé a hlavně neprotíkají, takže se těším až je budeme moct vyzkoušet 🙂.

silvous06
5. pro 2017

To je docela dost individuální 🙂. Také jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek, ale muži i rodina to bere tak, že by žena měla dostat nějakou pozornost, že porod zvládla. Já jsem od muže dostala spoustu kosmetiky a řetízek a pro miminko mi donesl úžasně vázanou kytici z bodyček, ponožek, bryndáčku, hračky a nevím co všechno tam ještě bylo, ale tenhle dárek se mi líbil ze všeho nejvíc a něco podobného budu pořizovat kamarádce, která má termín za chvíli.

silvous06
autor
4. pro 2017

Mohla bych se zeptat, najde se tu nějaká maminka, co používá eko prací prášek pr děti ? Chtěla bych poprosit o srovnání jestli je v nich velký rozdíl oproti klasickému prášku na praní ?

silvous06
30. lis 2017

Po dvou měsících byl vidět rozdíl.

silvous06
22. lis 2017

A sunar má kaše určené od 4.měsíce?

silvous06
21. lis 2017

A od jakého měsíce jsou vhodné ty ovocné kašičky ?

silvous06
autor
3. lis 2017

Tam jsem to psala také, ale nikdo s tím nemá zkušenost, že by byla možnost do toho dát aroma, tak já nevím ..

silvous06
3. lis 2017

Já jsem měla to stejné, když jsem kojila a tím, že jsem nemohla brát žádné doplňky stravy, tak jsem zkoušela šampon a kondicionér od nanogenu a potom se mi to teda zlepšilo.

silvous06
3. lis 2017

Já jsem první dítě nechávala ťapkat jenom bosky a teď u druhého bych chtěla vyzkoušet botičky, tak vybírám a přemýšlím nad attipaskama, psala jsem už do jedné skupinky, protože mě zajímají zkušenosti.

silvous06
3. lis 2017

Mohla bych prosím obnovit tuto diskuzi a zeptat ses ohledně dětských botiček, jestli nemáte na svých dětech vyzkoušené attipasky ? Zajímalo by mě jestli je nemůže škrtit ta gumička u ponožky a a jestli na nepodkluzují ?