Výběr chůvičky - poradíte?

zuzqa6
31. bře 2016

Zdravím,

vybírám chůvičku, ale už si nevím rady. Projíždím recenze a u každé se najde něco, co mě od koupi spíš odradí.
Nepotřebuji aby měla kameru nebo nějaké super funkce, ale máme baráček, takže potřebujeme nějakou s dobrým dosahem, abychom miminko měli pod dohledem, ikdyž budeme na zahradě apod. Nejlépe, aby byla možnost je používat i bezdrátově, protože ne vždy je po ruce zásuvka, když mimčo usně například v kočárku ;) Budu moc ráda za vaše tipy, nerada bych koupila něco, co nám ve finále bude k ničemu.

Vyhlídnutou mám například tuto od Aventu https://www.feedo.cz/avent-digitalni-elektronic... - budu moc ráda, pokud se podělíte o zkušenosti 🙂

Děkuji.

ajasyssed
31. bře 2016

Mám stejný problém, taky bydlíme na baráčku, tak holky prosím poraďte.

alibabali
1. dub 2016

Ahoj my máme presne tuhle i s Aventu a jsem max.spokojena. Nejdřív mi vadilo ze je velká ale vlastně je mi to ted jedno. Do kočárku se vešla v pohodě a nebyl problém. Bydlíme v baráčku a pohod. Soudem podle loňského léta. Mala vevnitr, My vecer venku a dosah super. Nejdřív mi vadilo ze muže hrát, nic takového jsem nechtěla, ale ted to moc cenim. Mala se u toho naucila usinat sama, takže se nám tim vytvořil takový rituál 🙂. Cenim 🙂. U te male pro rodiče se dají dobít baterky což je super. Skoda ze to nejde i u te druhe ale to by asi bylo az moc dokonalý 😉. Plus cenim ze se da nosit na krku. Proste bych neměnila. Snad to pomohlo

sykorkaali
1. dub 2016

Tuhle chůvičku od Aventu mám a též mohu doporučit.
+ : Rodičovská jednotka malá, dobíjecí. Nastavení hlasitosti, citlivosti. Dobrý dosah. Dětská jednotka hraje, svítí.
- : jediný že není taky dobíjecí dětská jednotka, což ale moc neřeším, stejně ji mívám furt na jednom místě, u postýlky, připojenou v zásuvce.
Jsem s chůvičkou max spokojená, i když stojí trochu víc... 🙂

danuskahe
1. dub 2016

Taky máme a je super. Melodie malou vždy hned uspí. A chůvička má krásně čistý zvuk. Když k ní přitisknu ucho, slyším tam i tikot hodin takže se nebojim že bych u malé něco přeslechla🙂

alibabali
1. dub 2016

Jojo. Pokud se nastaví velka citlivost je tam fakt slyšet všechno 🙂

pajased
2. dub 2016

Ahoj holky, my nakonec vybrali od babymoov premium care, uvadi dosah az 1400m, take bydlime v baracku s velkou zahradou, tak snad bude ok 🙂

mixinkah
5. srp 2016

Holky, chtěla bych koupit chůvičku V-TECH BM 2600 ... co si o ní myslíte? Máte nějaké zkušenosti? Nemůžu nikde najít žádné recenze ☹

alibabali
9. srp 2016

Ahoj. Bohužel ji vůbec neznám 😞. Snad někdo poradí.

craki
10. srp 2016

@zuzqa6 Meli jame presne tuhle od Aventu co pises.. Na zacatku byla super, vyuzivali jsme svetylko, ale v baraku u nasich nemela moc dobry dosah, ale prezit se to dalo. Poznali jsme to hlavne na zahrade.... Ale kdyz mel prcek asi rok, dosahl na chuvicku a parkrat ji sshodil na zem. No a jednoho krasneho dne "upadl" vevnitr mikrofon.. Zrovna jsme se stehovali, takze na reklamaci nebyl cas a letela...
Ted mame chuvicky z Ikey a jsme spokojeni maximalne. Dosah maji vetsi, zkouseno na stejne zahrade a ted jsme zkouseli i jit u znamych pred vezak a porad chungovaly, prestoze jsme byli o 18 pater niz 🙂
Taky u tech z Ikey je fajn, ze maji svuj vlastni akumulator obe jednotky a nabiji se tak obe jednotky. U tech co mas vuhlidnute od Aventu jsou obe jednotky na baterky a nabijet ze site se da jen rodicovska jednotka. Detska nabijeci okruh nema, takze musis mit v zasobe nove baterky pokud ji budes davit treba hodne do kocarku na zahradu. To nam dost vadilo. Takhle pichnem obe jedostky pres noc do site a rano jsou obe nabite. Navic Ikea ma volbu asi 10 kanalu a 10 stupnu hlasitosti a citlivosti. A jsou fakt citlive. Mame je nastavene na 3 z 10 abychom slyseli jen prcka a ne motorky na ceste 🙂
Taky je fajn cena (asi 800) a velikost, jsou totiz malinke, coz my s vecnym cestovanim ocenime.... Oproti Aventu nemaji stelylko a ukolebavky, ale ukolebavky jsme nepouzivali vubec a svetylko se da nahradit i jinak. Jako dalsi plus bych vypichla maly "hacek" detske jednotky, ktery se da povesit treba do kocarku... To ty od Aventu nemaji a ta jejich detska jednotka je dost velka.

Jedina nevyhoda je, ze je nemaji na webu 🙂 Ale jsou to tyhle a nasli jsme je v sekci Ikea Family primo na prodejne http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/2025...

craki
10. srp 2016

@zuzqa6 Jo a jeste jedna vec. Ty co mas od Aventu prenaseji porad, kdezto Ikea se zapne jen kdyz neco "slysi".. Coz umi vetsinou ty lepsi chuvicky a rika se, ze je to pro prcka zdravejsi, ze neni vystaven tolik tomu vlneni... Coz pro nekoho muze byt taky plus. Nam to bylo celkem jedno 🙂

mixinkah
10. srp 2016

Dekuji za radu🙂 no my budeme mot malickeho hned ve vedlejsim pokoji, tak sem si rikala, jestli neni lepsi s tim videem,ale je zase pravda,ze uz sem se pozastavovala nad tim,proc je jedna do site a druha na 4baterie.. kdyz to budu chtit mit zapli celou noc, tak se pak nedoplatime na baterkach... takze asi zvazim ty z ikea🙂

chees
3. lis 2016

Ahoj, my jsme měly chůvičku zn. BRAVO. Měl by to být český výrobek a má tyto funkce: regulace hlasitosti u rodiče, regulace citlivosti přijímače (hlasu) u dítěte. Při zvuku obě chůvičky svítí. Neuvěřitelný dosah až 800m (tedy ve colném prostoru) a po domě žádný problém přes 2 patra. A hlavně - obě jednotky, jak dětská, tak rodičovská mohou být buď napájeny ze sítě nebo na baterky.
A taky není moc drahá. Já jsem jí kupovala v kamenném obchodě za 1.100,- (r. 2013)