• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výrobky značky Scarlett. Poznáte?

23. listopadu 2009 
je to psáno už na první stránce, máme víc věcí,včetně postýlky a vše nám vydrželo a budeme to používat i na druhé mimi,ale sundavej tu lištu,jak jsem psala na str.1
31. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teda postýlka i s lištama stojí roma přes 8 měsícůl (no, používáme jí necelých 6 měsíců :wink: ), ale ty plastové krytky vypadají pořád jako nové - rozhodně nijak neztvrdly a ani nevypadají, že by nevyrdžely nápor zoubků :slight_smile: Uvidíme, jak budou vypadat až dojde na věc. Ale zatím mi nepřipadají nebezpečné...
1. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to si asi neviděla tu reportáž na Nově před dvěma lety,okamžitě jsme to sundali a nečekeli až to malý rozkousne,to je pak vteřina
2. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame od Scarlett postylku Misa bukovou se stahovaci bocnici.. zatim je nepouzita.. stoji si osamele v pokoji :slight_smile: ,ale zda se velice kvalitni, pevna, ani se nehne ..rost je pevny,neprohoupne se[ prijde mi pevnjesi nez nas rost na manzelske posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:] .. sestavovani bylo naprosto bez problemu a behem chvilky.. voni drevem a ne nejakym lakem .. my jsme spokojeni ..
ty plastovy ochrany na bocnice se dost doporucuji .. ditko do nich muze kousat a nerozkouse drevo ..jsem prekvapena,ze tu jste proti ... my jsme ji u postylky nemeli .. co vim,tak se daji koupit v Ikee asi za 200Kc.

Uvazovala jsem nad Drewexem, ale docela ho tady holky na koniku pomluvily. ,tak jsme se rozhodli par stovek pridat a myslim,ze jsme udelali dobre. Musi nam vydrzet na dve deti :slight_smile:

Pak mam rychlozavinovacku super mekkouckou z frote a taky se mi moc libi :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu okousavani postylek - my mame u nasich vytahlou nasi starou detskou drevenou postylku, kterou vyrabel tatka,je stale velice pekna ..a koukala jsem se.. nikde nejsou po zubech me ani brachy ani pamatky :grinning:
doufam,ze nase ditko taky nebude kousaci :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkapo:a nenapadlo tě,že když se na to přišlo,tak to opravili a už to nedělá.Dva roky je přece dlouhá doba a předpokládám,že si ta firma nelajzne prodávat to takhle dál.Nic od nich doma nemám,ale kamarádka má ročního chlapečka a je s postýlkou moc spokojená.A hlavně s tím krytem,protože on kouše opravdu všechno a pořádně.
3. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak mi tu postýlku kupovali v té době,ale pochybuju o tom,že by to nějak vylepšili-že by dali nějaká chemická změkčovadla do toho plastu navíc? :grinning: já bych to neriskla a roční dítě nemá ješte tolik zubů a takovou sílu...
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma dvě postýlky pepiček a jsou krasně opracované zadná tříska a pevnost výborná mame je na kolečkách takže se s ní dá jezdit po bytě prostě zatím absolutní spokojenost a ten kryt nemame tak nevim jestli ho nedávaji jen k postýlkám z měkkčího dřeva
3. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina,tak třeba ty kryty právě už nedávají,když byly závadné....
4. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupili postýlku Kacper se šuplíkem. Žádný plastový kryt jsme k tomu nedostali. Tam má něco takového být?
Jinak co se týče kvality. Řekla bych taková střední třída. Třísky z toho nelezou, ale při hodně podrobném zkoumání jsem nalezla třeba kaz dřeva (suk - tmavší místo), jedna příčka trochu oprejsknutá (vůbec to nikdo nepozná), šuplík škrábnutý ( jde to vidět je z blízka). Klidně bych koupila znovu. namontovali jsme kolečka - supr věc. Tak snad bude dobře sloužit.
Pak mám také výplň do postýlky Scarlett. Zdá se mi lehoučká. Taky myslím přebalovací podložku.
23. lis 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek