Zimní výbava pro 15měsíční dítě

trolik
21. zář 2016

Ahoj,syn ještě nechodí úplně sám nedávno mu byl rok a já přemýšlým co v zimě?Nevím co koupit?Kombinéza+fusak není to moc?Nestačila by třeba teplá deka +nánožník?Ale nevím co s botama až budou mokré-sundaváte a nebo pokaždé perete nánožník?A co boby nebo sáně využijeme je?Co myslíte?

sara84
21. zář 2016

Kvalitni nepromokavou kombinezu a nepromokave boty, rukavice. Bude chtit vse zkouset. Fusak ano, pokud jste hodne venku. Na cestu do obchodu nanoznik staci, na 2h prochazku v 0 st uz to chce fusak. Prala jsem ho tak 1x za 2-3 tydny. Boty nesundavam- byla by mu zima. Sane jsme moc nevyuzili, boby vice 🙂

odula
21. zář 2016

Funkční dobrou kombinézu a boty (nejlíp obé s membránou), dávala jsem do fusaku, když byl unavenej, fusak jsem měla ve spodní části z omyvatelnýho materiálu, takže jsem boty nesundavala, jen fusak otrela. Je lepší než deka - když hodně fici tak lip chrání. Vlastně jsem ani nepouzivala nánožník. Kdyz hodně sněžilo dala jsem pláštěnku 🙂 ale základ je dobrá kombinéza a boty. Jo a využili jsme hodně takový ty dětský pomalý boby 🙂