Co na zimní období do kočárku pro 1,5leté dítě?

Zodpovězené
7. lis 2023

Ahoj,

minulý rok jsi mi poradila zimní fusak do kočárku Moon Style 2020. Díky za radu.

Letos potřebuji na stejný sportovní kočárek něco vhodného pro chodící dítě. Nechci tedy zimní velký fusak. Ovšem chci, aby dcera měla před zimním počasím nějakou ochranu. V kočárku moc neposedí, Někdy jsou naše procházky takové, že ji vyndávám z kočárku i 5x. Má 86 cm, 1,5 roku.

Byl by pro nás praktičtější jen nánožník a dát do kočárku ještě nějakou podložku, aby měla teplo od zad?

Máme koupit fleecový dekový fusak, nebo tenčí fusak s omyvatelnou vnitřní částí?

Dcera bude mít na sobě vždy overal, zimní bundu nebo oteplovačky, takže bude teple oblečena.

Děkuji

Ahoj,

já osobně jsem měla v kočárku nejvíce rostoucí fusak značky Emitex. A i teď ho mám - syn má 2,5 roku.

Používala jsem ho jak v hluboké korbě, tak ve sportovním sedadle. Jeho zadní strana zároveň plní funkci podložky. Spodní nožičkovou část už nyní odepínám celou pryč. A tím, že má i boční zipy (tedy ho lze kompletně rozebrat do samostatné vložky), tak jeden bok rozepnu a syn pohodlně nastoupí a vystoupí. Potom ho jednoduše jen zapnu.

Podobným fusakem je například Emitex Combi. Má Dvojnásobné zajištění proti sklouzávání fusaku v kočárku. Zadní strana má našitý protiskluzový popruh, a to přes celou šířku fusaku. Po stranách jsou úchyty pro připevnění fusaku ke konstrukci kočárku. Odepínací - prodlužovací spodní část je uvnitř omyvatelná. Je to praktické při ušpinění botičkami.

Nedávno na trh přišel i nový nánožník 2v1 s vložkou od značky Elodie Details, který může být pro Tebe také nejvhodnějším řešením.

Je už jen na Tobě, čemu dáš přednost a co Ti bude více vyhovovat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka