Žirafa Sophie ano/ne??

verca987
8. srp 2018

Prosím maminy, které mají zkušenost s touto hračkou, o názor, jestli je to opravdu takový zázrak, který nedá dítě z ruky..??uvažuji nad koupí, ale ta cena se mi zdá přemrštěná, tak aby neležela v koutě..samozřejmě vím, každé dítě je jiné, ale jen tak.. zajímají mě zkušenosti 😊 děkuji

garalela
8. srp 2018

přesně jak píšeš každé dítě je jiné, tohle nemá smysl řešit na fóru. nám se žirafa sofie líbí, jakože tak, že si s ní třeba můj půlroční 5x denně 30sekund denně se zájmem hraje. ale zase nám leží ladem kočár, postýlka, apod. a kdyby mi někdo napsal, že to nemusí mít mimi rádo, kdybych ty věci nepořídila, tak to nezjistím.

dora13
8. srp 2018

Neni to zadny zazrak, ktery dite neda z ruky. Je to fajn hracka, ale je to proste normalni hracka, kluci si s ni hrali, ale stejne jak s jakoukoliv jinou. Ja ji kupovala, protoze se mi strasne libi, vzdycky se mi libila, pro me je to nadherna designova vec, za kterou jsem byla ochotna zaplatit, bo ten design. A ze premrstena opravdu je🙂

misicka1988
8. srp 2018

@verca987 Dcerka ji dostala když se narodila od mých kolegyněk z práce. A tedy nic moc, dcerka preferovala chrastící hračky, a více barevné. Jako do ručičky fajn a lehké, ale to je spousty dalších hraček.

garalela
8. srp 2018

na druhou stranu hezky voní a je to jediná věc, kterou malej žmoulá i v puse, ostatní věci se šklebí

meiem
8. srp 2018

ja teda nevěděla o jakou hračku vubec jde tak jsem si to musela vygooglit 😀 a vykouklo na me tohle: https://m.spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1602897/...
Jinak tedy my se bez ni obešli a měli jine kousaci hračky spis chrastici

junkka
8. srp 2018

Deti ji neměly, ale u nas měl nejvetsi uspech obyc zaviraci spendlik asi za 30 kc 😃

nezvalova
8. srp 2018

Syn ji dostal k Vánocům a vůbec ho nezaujala, nakonec sem ji prodala.

journals
8. srp 2018

Sophii znám z USA, kde jsem byla u rodiny jako výpomoc k dětem. Holčička si s ní hodně vyhrála. Já jí pro mrňouska pořídila taky. Nicméně - je to hračka, každé dítě má jiné preference. Určitě to není tak, že se bez ní neobejdete. Kdo nemá peněz nazbyt, koupí logicky jiné hračky a dítě bude spokojené i tak. Já koupila možná trochu z nostalgie a kvůli tomu, že se mi jako hračka moc líbí 🙂
@meiem Ona není Sophie jako Sophie 😀 je to velmi často padělaná hračka. Co vím (pokud to tak není, tak mě prosím opravte) tak se tyto plísně drží právě na těch padělcích, na té originální z přírodního kaučuku by se to držet nemělo.

radecka1
8. srp 2018

Slyším o žirafě poprvé, takže jsme ji neměli a musím říct, že se mi ani moc nelíbí. Dětem občas stačí úplně obyčejné hračky, nejlépe něco, co vůbec není hračka a s tím si vyhrají nejvíce. Mně se třeba více líbí zvířátka od Lamaze a plastový špendlík byl taky top.

zelenaesmolda
8. srp 2018

@meiem nedavno bylo ve zpravach,ze stejna plisen se tvori v kachnickach do vany a je to logicke,nikdy uplne nevyschnou

xkalisto
8. srp 2018

Známá mi dávala radu co mi v tomhle přijde super.
Kupuj hračky podle toho co se líbí tobě.
U toho dítěte nikdy nevíš jak ho to zaujme a počítej že si s nima budeš hrát i ty, tak ať je to něco co tě neomrzí.

My Sofii koupili protože nám přijde moc roztomilá. Viděla jsem ji u kamarádky a hnedka mě oslovila 🙂