Zmenšovací přepážka do vany BabyDam. Máte zkušenost?

klara.t
29. pro 2010

Nemáte s ní někdo zkušenosti? uvažuji o ni, ale je dost drahá, tak pokud by měl někdo použitou, tak mi písněte do IP. Ale nejdřív bych ráda znala ty zkušenosti.

klara.t
autor
31. pro 2010

asi jí nikdo nemáte co? Já bych už ráda koupala ve vaně, ale máme jí dost velkou. Ta než se napustí jen do poloviny, tak je to věčnost...a té vody...

shaula
31. pro 2010

@klara.t Ono stejně napouštět vanu do poloviny je moc 😉 My napouštíme vodu tak do 20 cm, to bohatě stačí, víc by podle mě bylo zbytečné a hlavně ne moc bezpečné... Ve vaně taky koupeme asi od roka a v pohodě... Ale my máme "standardní" panelákovou vanu 😀 😅
Koukala jsem na ten tvůj odkaz a trochu nechápu, jak to vlastně funguje, že to nepropustí vodu do zbytku vany - asi je to na nějaké přísavky, ale to pak musí být pro každý typ vany jiná přepážka? 😕 A aby to dostatečně drželo, ať se nestane, že když v tom bude dítě trošku blbnout, tak se přepážka provalí... Ale fakt nevím, viděla jsem to poprvé až z tvého odkazu. Třeba se najde někdo, kdo to má a napíše ti zkušenosti.
Hezkého Silvestra a šťastný nový rok!

klara.t
autor
31. pro 2010

@shaula do poloviny jsem myslela obrazně. To si napouštíme my s mužem, když tam jdem. Malé bych dala míň, ale zase v 10cm by měla ponořené jen nohy, takže jsem chtěla o něco víc vody, ale i tak by se muselo napustit hodně vody. No ale stejně to asi tak budem dělat. Vanička jí sice zatím stačí, ale už si v ní stoupá a vyklání se z ní a já se bojím, že se s ní převrátí.

kutcher
31. pro 2010

Nevím... mně to připadá jako úplně zbytečná investice... Chápu, že máš velkou vanu a je to dost vody, ale nějak ta věc ve mně vzbuzuje nedůvěru, to bych radši koupila nějakou větší vaničku (i takové jsou) a dala ji do té vany.

iluss
31. pro 2010

Podle mě je to taky docela zbytečné!
Když se mi nechce napouštět vana, tak malou prostě ve stoje vysprchuju. Vanu napouštím tak 2x do týdne, nahážu tam různý hračky a malá se tam cachtá třeba 20 minut. Jinak běžně sprchujeme cca od jednoho roku, kdy si začla ve vaně stoupat. Na kachličkách mám přidělaný hračky do vody, takové kolotoče, kam malá kyblíčkem nalývá vodu a ono se to točí a moc se jí to líbí, takže vyhrát si může i ve stoje během sprchování.

klara.t
autor
31. pro 2010

@kutcher asi máš pravdu. Mě to taky tak příjde, ale na druhou stranu mi to přišlo praktické. Proto jsem založila tuhle diskuzi. Za plnou cenu bych to určitě nekupovala. Koupila bych to jen z druhé ruky a to ještě v případě, že by to mělo kladné ohlasy, což jak vidím nemá 😒

werunka21
5. led 2011

Holky, a nějaký tip na velkou vaničku? Taky máme velkou vanu, malý zatím nesedí a do té malé klasické dětské, co máme se na ležato nevejde a kdyby, tak mám dojem, že svým způsobem čvachtání si ublíží 😀

klara.t
autor
6. led 2011

@werunka21 no musíš kupovat vaničku dlouhou 100cm, dělají se i 80cm a tu máš nejspíš ty. Já tu 100 používám do teď. Malá se tam vejde, ale chtěla jsem pro ní už větší prostor, tak jsem uvažovala oé té přepážce. Kdyby byla za 100, tak bych do ní šla, ale za 750,- to ne.

např. http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...

werunka21
17. led 2011

@klara.t tak jsme tu přepážku zkusili koupit a můžu říct, že funguje 😀 .

klara.t
autor
17. led 2011

@werunka21 a nemáš někde pár fotek? díky

werunka21
17. led 2011

@klara.t Nafotím večer až budu koupat a vložím 😉

werunka21
17. led 2011
klara.t
autor
18. led 2011

@werunka21 vypadá dobře. Jak je vysoká? a jak je stabilní? myslíš, že až bude mimi větší atřeba s tím zacloumá, že to nepovolí?

werunka21
18. led 2011

@klara.t Přepážka je vysoká v té nejnižší části 23cm a voda může být do max.16cm. Funguje na principu gumy a přísavek. Co jsem tak zkoušela tak dole drží dost. Pevné to je, ale na nějaké velké cloumání to není. Ale když už to povolí, tak to jakoby popojede, ne že by to úplně spadlo to ne. Holt jak se to malé párkrát podaří a příjde o vodu, třeba si to rozmyslí a víckrát to neudělá 😉

chuannita
13. dub 2015

Myslíte, že se hodí i do vany široké 80 cm?

syvunka
26. led 2016

Naprosto dokonalá věc!!!! Používali jsme hodně

chuannita
28. led 2016

No, my mame hranatou vanu a netesnilo nam to...tak na to pozor

roxisek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrrka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monin1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz