Brigáda. Co myslíte?

shierly
26. bře 2022

Budou u nás otevírat nový Lidl. Myslíte, že je možný se tam ucházet o brigádu, když bych mohla jenom soboty? Jsem sama se synem a přeci jen, každá koruna navíc se hodí...

ellyem
26. bře 2022

Tak jim tam zkus napsat/zavolat. Takhle ti to nikdo neřekne. Záleží na vedoucí.

shierly
autor
26. bře 2022

@ellyem to mi je jasný, spíš jsem myslela, jestli nemá někdo zkušenost. Otevírají ho v pondělí, tak až opadnou davy lidí, zajdu tam.

kekita
27. bře 2022

@shierly nedelala jsem sice v lidlu, ale pri skole v tescu a vikendove brigady brali vsema deseti-stalym zamestnancum by museli davat priplatek za so, ne a svatky, ale kdyz to zaplacli nama brigadnikama, tak v podstate hodne usetrili. A myslim, ze to bude vsude stejne.

lennus
27. bře 2022

@shierly Nečekej, až opadnou davy, kuj železo dokud je žhavé a jak se říká - líná huba... já se zeptala v nově otevřené kavárně, teď mám brigádu na 2-3 směny týdně a moc mi vyhovuje, taky často den o víkendu, moc držím palce! Zajdi tam osobně se životopisem

shierly
autor
27. bře 2022

Ty jo... životopis nemám. 🤦🏼‍♀️ Ani možnost ho vytisknout. Každopádně tam naběhnu i bez něj a uvidíme. Děkuju moc.

majena39
27. bře 2022

@shierly já měla kdysi brigádu při škole v lidlu takže taky jen vikendy. Ale často mi volali i v týdnu, že někdo vypadl jestli bych nemohla přijít. Ale nenutili me. Jen se zeptali jestli bych třeba po škole na tři hodiny nepřišla pomoct.

shierly
autor
27. bře 2022

@majena39 já právě můžu fakt jen ty soboty. Jsem na rodičáku sama s malým, sice si ho táta bere i v týdnu, ale tak na 2 hodinky. 🤷🏼‍♀️

galatea_a
27. bře 2022

Životopis si připrav, ať jim ho můžeš poslat aspoň e-mailem 😉

plamenek
27. bře 2022

@shierly Podívej se na jejich stránky - mají tam přímo dny náborů pro nové prodejny
https://kariera.lidl.cz/lidl-jako-zamestnavatel
a nebo si udělej životopis dle vzoru na internetu a pošli ho přímo mailem s průvodním dopisem, že bys měla zájem o brigády v určitý den