• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se počítá výše mateřské?

18. října 2016 
15. zář v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky myslite že kdyby se mi počítala ta mateřská třeba z těch 3 měsíců že bych byla nějak ztrátová (než kdyby se mi to počítalo za těch 12 měsíců :confused: )
16. zář v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
16. zář v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkovarose Ne, průměr je pořád průměr...
16. zář ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, chci se zepat. Pracuji na castecny uvazek, zamestnavatel mi bude menit zamestnani na hpp, kde se mi hruby prijem podstatne navysi. z ceho se mi bude pocitat materska, kdyz 12 povinnych mesicu mi bude z casti pokryvat zkraceny uvazek a z casti plny uvazek s mnohem vyssim platem? Bude se to brat pouze z to posledniho s vyssim platem, nebo pomerem z tech dvou ( zkraceny a hpp)? Byla bych urcite radeji, kdyby z toho vyssiho. Predem dekuji za odpoved:slight_smile:)
17. říj v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@teranova87 Pokud u stejneho zamestnavatele, tak se pocita z poslednich 12 mesicu, takze se Ti to zprumeruje :slight_smile:
17. říj v 16:18  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mignona takze v podstate kdybych byla zamestnancem u jineho zamestnavatele napr.2 mesice z tech 12, kde bych za dva mesice mela mnohem vyssi plat, tak se materska pocita 70% z tech dvou musicu s vyssim hrubym prijmem. :slight_smile:
17. říj v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@teranova87 Nejsem si stopro jista, jestli to tak ted plati, nejsem z oboru, ale na nejake strance jsem to stopro cetla. Pro ten Tvuj pripad je to ale urcite z celych 12 mesicu, to vim jiste, mam podobnou situaci :slight_smile: Jen nejdriv plny a potom castecny, u stejneho zamestnavatele. To jsem si zjistovala.
17. říj v 16:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mignona mockrat dekuji za odpoved :slight_smile: pokud se dozvim neco vice urcite to zde napisu :slight_smile:
17. říj v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jak je to musím mít odpracovány 2 roky a je jedno kdyz měnim zaměstnavatele?jen jsem přešla od jednoho k druhýmu žádná prodleva nebyla.
17. říj ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkovarose nee, musí za tebe za poslední dva roky být placeno 270 dnů soc a zdrav. To že měníš je fuk, Můžeš mít třeba deset jiných zaměstnavatelů, můžeš mít i pauzu mezi tím, podmínka je 270 dnů.
17. říj ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anomisv mám v tom chaos dejme tomu ze mam novou práci predtim jsem delala 10 let nepretržitě ted v řijnu bude koncit zkusebka ,nastup byl v srpnu se smlouvou na rok a kdybych oťehotněla mela bych narok na materskou a na volbu delky rodicaku?
18. říj ve 03:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkovarose první pravidlo odpracovat a mít placeno 270 dnů by bylo splněno a druhé zní že člověk musí nastoupit na mateřskou v době laicky řečeno když je zaměstnán a nebo dostává od státu tzn ochranou lhůtu která trvá 180dnu.. takže ano pokud otěhotnís co nejdřív.. pokud bys otěhotněla třeba v květnu a zkonci ti smlouvá nestihnes porodit v době trvání pracovního poměru ani v ochranné lhůtě. A s rodicakem to samé. Teď nárok volby je. Zase jsou podmínky aby člověk mohl jít na dva roky , jinak na tři, čtyři.. řeší se i na rok ale to myslím ještě není schválené.
18. říj v 05:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@anomisv jj super moc děkuji za objasnění :wink:
18. říj ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek