Mám nárok na podporu po odchodu ze zaměstnání?

lenkaaa
19. kvě 2014

Preji hezky den, prosim poradte. Po dobu 5 let jsem byla na RD, po ktere jsem se opet vratila do zamestnani, kde mam smlouvu na dobu neurcitou. Jsem opet v praci teprve dva tydny a tim, ze me pracoviste je hodne daleko, prisla jsem na to, ze dojizdet takovou dalku(100 km jedna cesta) se neda se dvemi malymi detmi, takze musim z prace odejit. Zajimalo by me, jak dlouho by jsem mela zustat v zamestnani predtim, nez odejdu aby mi vznikl pak narok na podporu v nezamestnanosti, kdyz se pak pujdu nahlasit na urad prace. Predem dekuji za rady.

xpila
2. pro 2016

@palermo Naopak je povinen vyhovět, takže můžeš.

palermo
6. pro 2016

@xpila Ahojky, tak jsem dnes byla za zaměstnavatelem a jsem od ledna na rodičovské dovolené do 3.let (4.3.2017) a poté můžu žádat o neplacené volno do 4.let věku dítěte. Má vedoucí mi řekla, že s tím nemá problém. Mohu tuto žádost podat už nyní,nebo musím čekat až malé budou 3.roky a co když to vedení nepovolí náměstek? Mám slíbeno, že by se mnou moje vedoucí rozvázala pracovní poměr dohodou,lze to a nebo, bych nenastoupila do práce a ona mi pak dala výpověď.Lze tohle a neměla bych s tím pak problémy ohledně nového místa?

nelliss
2. srp 2017

Hezký den,

po RD jsem se vrátila do zaměstnání. Bohužel jsem musela dát výpověď z důvodu péče o dítě do 4let. Třísměnný provoz a dvě děti se skloubit nedalo. Plus manžel mění zaměstnaní a bude mít také směny. Zaměstnaná jsem byla v této společnosti 10let a po RD 8 měsíců.
Dnes jsem byla na úřadu práce a paní mi dost rázně oznámila, že musím podat čestné prohlášení a napsat důvody výpovědi.
Tak jsem z toho lehce na na nervy ..jak vše formulovat, aby mi podporu v nezaměstnanosti schválili a já mohla hledat práci.
Máte někdo zkušenosti??

xpila
2. srp 2017

@nelliss Oni ti ji schváli, je to jen kvůli její výši, protože pokud dáš sama výpověď bez vážných důvodů, je podpora nižší. Napiš tam to, co jsi napsala tady, tj. z důvodu péče o dítě do 4 let...

blahova_andrea
2. srp 2017

jak píše xpila. přímo do výpovědi zaměstnavateli bych napsala jako důvod péči o dítě do 4 let, tím to máš dáno rovnou z práce a nemusíš sepisovat další čestné prohlášení. pokud už jsi teda výpověď podala a toto jsi tam uvedeno neměla, tak to napiš zvlášť úplně stručně a jednoduše. podporu mít budeš. ale s těmi vážnými důvody bude lepší 😉

nelliss
3. srp 2017

@xpila ve výpovědi to mám. ale paní na úřadě to chce po mě dopodrobna sepsat právě v tom čestném prohlášení.

blahova_andrea
3. srp 2017

@nelliss tak to si zas paní léčí mindráky na lidech? protože by to mělo stačit v té výpovědi. nikdy jsem neslyšela, že k tomu někdo ještě něco sepisoval přímo pro pracák, to už mi přijde jako buzerace. já to asi budu mít v práci stejně. prostě to dáme do dohody o ukončení a tím je dáno a řečeno vše. to máš jako vypisovat jak daleko bydlíte od rodičů, aby mohli hlídat nebo že nevyděláš dost na to, aby sis zaplatila chůvu, když ti dítě nevzali do školky apod.?😨

nelliss
3. srp 2017

@blahova_andrea no já jí řekla , že mám výpověď z důvodu péče o dítě a ona že no to ale musíte dokázat ..rodným listem(to chápu) a čestným prohlášením kde napíšete všechny důvody atd .. čím víc tam toho bude tím líp , abychom o tom mohli rozhodnout zda Vám nějakou dávku dáme...
Taky jsem myslela že nebude žádný problém... teď se děsím abych vše formulovala správně :/ a baba si na mě nesmlsla.

blahova_andrea
3. srp 2017

@nelliss to by mě teda nenapadlo, že po mě budou chtít podrobnou esej o mých rodinných poměrech. v podstatě je jedno, jestli to máš 100km a nejedou ti spoje a nebo nemáš nikoho na hlídání, ne? ajaj, no budu doufat, že se tomu příští rok vyhnu

nelliss
3. srp 2017

@blahova_andrea pak pisnu jak to dopadlo ...musím to dneska sepsat. Jen nevím jak moc to chce uvádět do podrobna... jak moc to budou zkoumat. Na
psat jen že manžel má také směny.. uvádět i firmu nebo tak...

nelliss
4. srp 2017

No jsem docela zoufalá a nevím jak to vše formulovat ... Na začátku mám že jsem dala výpověď z vážných důvodů ... a to kvůli péči o dítě mladší 4let a že přikládám rodné listy atd..
A pak ta část ..

Pracovala jsem v třísměnném provozu, bohužel bylo velmi složité se domluvit na rozpisu směn a na úpravě pracovní doby.
Ústně jsem požádala o zkrácení pracovní doby, ale bohužel mi to bylo z provozních důvodů zamítnuto.
Bylo opravdu velmi složité skloubit tuto pracovní dobu a péči o dvě děti.
Manžel mění zaměstnání na třísměnný provoz a situace začala být opravdu neudržitelná.

Dál nevím jak to zakončit... zda tam ještě psát důvody, prarodiče a já nevím co..si připadám jak idiot.

blahova_andrea
4. srp 2017

@nelliss no řekla ti, že máš napsat co nejvíc, tak bych právě vyzdvihla i to, že teda oba směnujete a hlídání nemáte, aby jste to směnování mohli udržet.