Manuální domácí práce - přivýdělek, máte zkušenost?

haninav
24. kvě 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s domácí manuální prací. Chtěla bych si při mateřské něco přivydělat. Jestli nemáte někdo zkušenost s domácí prací a znáte nějaké věrohodné kontakty. 🙂

mandala
25. kvě 2015

Mám zkušenost jedině takovou, že to jsou vše víceméně podvody, pošleš peníze a dotyčný se ti už neozve. Pokud nemáš poblíž místa nějakou firmu, která toto zprostředkovává, tak se ti to stejně nevyplatí, protože vydělané peníze dáš za benzin, aby sis přivezla materíál a pak odvezla hotovou práci. 😒

j.a.n.i
25. kvě 2015

@haninav Najde se spousta manuálních prací 🙂 ale všechny na sebe, tedy péct, šít, někomu žehlit...

zuzankast.
4. čer 2015

Ahojky, můžu doporučit roznos letáků. Není to manuální domácí práce, ale s kočárkem ven chodíme a při tom si přivydělám 🙂

haninav
autor
4. čer 2015

To vypadá slibně. A kde k takové práci příjdu, kde se mám na to ptát a podobně 🙂 Do toho bych klidně šla. Děkuji za radu, tohle by mě vůbec nenapadlo 🙂

j.a.n.i
4. čer 2015

@haninav Je to spíš o tom mít kliku, protože musíš mít bydliště na správném místě, kde zrovna někoho hledají... ale zkus kouknout na jobs.cz, tam jsem inzeráty na letáky viděla celkem často... a pak případně zkusit odpovědět i na nějaký poblíž, jestli by nepotřebovali i v tvé lokalitě.

haninav
autor
4. čer 2015

děkuji 🙂

zuzankast.
4. čer 2015

Třeba kaufland dává inzerci, že někoho hledají přímo do letáku - není špatné zavolat tam i když nehledají zrovna u Vás, protože si Vás tak dají alespoň do databáze a budete v pořadí, až hledat budou - mně se třeba ozvali až po dvou letech, kdy jsem to už ani nečekala, ale na mateřské se to hodilo. Pak u ostatních zkusit kontakty uvedené na netu. Hodně štěstí! 😉 🙂

haninav
autor
4. čer 2015

@zuzankast. Děkuji ;)

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz