Přivýdělek - domácí práce, máte zkušenost?

hanule112
22. črc 2015

Ahoj holky.Jsem na rodičovské dovolené a nějaká ta koruna navíc by se hodila.Tak me zajima,nemate nekdo zkusenosti s nejakou seriozni domaci prací?Diky moc

nerreidda
22. črc 2015

neexistuje ... taky hledám a kromě Dedry a pod. nic není ☹

lv
22. črc 2015

úklidy, žehlení..
Kdo umí, tak doučování.

nerreidda
22. črc 2015

@lv a když není možnost hlídání ? holt ne všichni tohle můžou dělat ☹

lv
22. črc 2015

tak už zbývá jen to žehlení, když miminko spí..sem tam někdo peče dorty..

hanule112
autor
22. črc 2015

Narazila jsem na tohle http://www.obalky-doma.cz/.Máte s tím někdo zkušenosti?

lv
22. črc 2015

tím si nevyděláš

hanule112
autor
22. črc 2015

jakto?Má to být plnění obálek.

lv
22. črc 2015

@hanule112 ptala ses na reálné věci, jak si doma přivydělat..lze Avon, Dedra atd., pokud uděláš objednávky nad 3-4tis, hlídat děti..vkládání materiálu do obálek a dostat z toho 10tis za 2-3h práce? To bychom to dělaly všechny, nemyslíš?

linda2014konik
22. črc 2015

jedine co vydelava jjsou fotobanky... ale to musite umet dobre fotit enebo delat vektorou grafiku. Da sa to naucit i jako samouk, ale necekejte vydelek hned, trva to nejakou dobu, no pak jsou prijmy trvale.. takze najdte si na netu o tom co nejvice info a do toho ! :_)

linda2014konik
22. črc 2015

kouknetena prispevky na webu od Petra Vaclavka...

neu.sona
22. črc 2015

@hanule112 To bys jim jako dobrovolně dala 980,- Kč s vidinou toho, že od nich budeš mít práci? Já ne 😠

hadruska
22. črc 2015

Ja bydlim v oblasti, kde je docela poptavka po uklidech domacnosti. Dokonce se to da delat i s ditetem v Manduce 🙂

berenika39
22. črc 2015

@hanule112 třeba to ještě nevíš, ale to je podvod. registrace - už to je jasný, že je to levárna. na co se potřebuješ za litr registrovat?
doporučuju předem jakoukoliv podobnou blbost vložit do google a budeš mít jasno.

Celé tři roky jsem si - bez možnosti hlídání - přivydělávala a cvičila mozek z domu od pc - korektury a překlady.

linda2014konik
22. črc 2015

a ty korekutry a preklady alespon nejak slusne vynesli penize nebo take ne?

linda2014konik
22. črc 2015

@berenika39 a ty korekutry a preklady alespon nejak slusne vynesli penize nebo take ne?

berenika39
22. črc 2015

@linda2014konik no to záleží na tom, kolik času se tomu věnuješ🙂)). někdy pět, někdy deset tisíc, někdy dva. taky ne vždy stojí klienti ve frontě🙂). ale mě to bavilo, odreagování, změna.

linda2014konik
22. črc 2015

@berenika39 a ktere jazy nejvice ted leti ? myslim na ty preklady? a co psani nejakych knizecek nebo ebooku?

berenika39
22. črc 2015

@linda2014konik ty, které umíš.

mandala
23. črc 2015

@hanule112 Hele s těmi obálkami nevím, ale já už takhle pěkně naletěla, myslela jsem, jakou jsem si našla pěknou práci, chtěli peníze předem na materiál nebo co, už si nevzpomínám a pak sampzřejmě nic. Od té doby na žádné plnění a nadepisování obálek apd. nevěřím. ☹

eemilka
23. srp 2015

@linda2014konik Díky za podnět s fotobankou. Nakoplo mě to a začala jsem taky. Za cca měsíc jsem si vydělala deset dolarů za fotky. Takže to zjevně funguje. Nejlepší zkušenosti mám s Shutterstockem: http://submit.shutterstock.com/?ref=3423608

citun
23. srp 2015

Dedra je celkem fajn, ale na zbohatnutí to není. 😒 Zrovna tak i avon a oriflame. Dělám všechno a vydělám si sotva pár stovek a to ne pravidelně každý měsíc.

linda2014konik
23. srp 2015

@eemilka a pod jakym jmenem jsi na shutterstock..mohu se podivat na ty fotky?

kopretina82
23. srp 2015

@berenika39 Můžu se zeptat, kde jsi sháněla ty překlady/korektury? Klidně napiš do IP 😉

berenika39
23. srp 2015

@kopretina82 Ahoj. Já to měla z oboru, ve kterém pracuji, takovém specifickém 😀, korektury byly pro odborný časopis a překlady byly články ze zahraničních časopisů do toho našeho.
Ale určitě nic nezkazíš, když dáš inzerát, nabídneš služby. Ověř si aktuální ceny za práci, neboj se si říct, fakt je to praktické - nepotřebuješ žádnou investici, válíš se v pelechu a píšeš a píšeš...🙂
držím palce, abys našla.

eemilka
24. srp 2015

@linda2014konik Ahoj, jasně, tady je moje portfolio na Shutterstocku: http://www.shutterstock.com/g/VeronikaOuskova?r... Fotíme, co nás napadne, není v tom žádný velký systém. Ty máš někde portfolio?

elisisko
24. srp 2015

@eemilkahoj,tamy jsem si hledala nejakou praci na doma k detem...
a narazila jsem na tebe....jak to ptosim te funguje? Zalozis si tam profil davas fotky a co dal? To je jako prodavas? Nejak tomu nerozumim ☹ 😉 eli.

eemilka
24. srp 2015

@elisisko Základem je mít aspoň trochu kvalitní foťák a dobře fotit (aspoň 4 megapixly, ostrý hlavní motiv, minimum šumu). Následně dáváš svoje fotky do fotobanky (tu samou fotku můžeš dát do více databází), popíšeš je a čekáš. Poté, co je fotka schválena správcem fotobanky, je nabízena zákazníkům. Když budeš mít štěstí, tak se fotka prodá (klidně i opakovaně - obvyklým cílovým zákazníkem jsou tvůrci webů a tiskovin). Když na jedné fotobance vyděláš cca 100 dolarů, necháš si je poslat. Jestli umíš fotit, založ si účet třeba na tom Shutterstocku (registrace zde: http://submit.shutterstock.com/?ref=3423608) a zkus jim poslat deset fotek k posouzení. Během cca jednoho dne ti to buď schválí a nebo zamítnout. Vstupní test s deseti fotkami lze opakovat po 24 hodinách. Další informace si zkus najít na netu, lze toho najít hodně.

lv
24. srp 2015

jo pár stovek se dá udělat mystery shopingem

elisisko
24. srp 2015

Aha , dekuji za informace 🙂 takze trochu lepsi fotak.zadny fotak z mobilu 😉