Manuální práce z domu. Máte tip při mateřské?

zuzanakasparova
17. dub 2020

Ahoj maminko. Jdu za Vámi s prosbou. Jste tu některá co si k mateřské přivyděláváte práci z domu? Např. skládání obálek, nějaké formuláře na internetu, slladani krabiček, reklamní předměty atp. Máte prosím nějaký tip a nebo něco ověřeného? Předem moc děkuji za Vaše odpovědi.

sudylichozrout
17. dub 2020

@zuzanakasparova Manualni prace z dimu jsou v drtive vetsine pripadu podvod. Lov v jinych vodach.

zuzanakasparova
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzanakasparova
autor
17. dub 2020

@sudylichozrout To já právě vím, proto se tu ptám jestli nemá nekdo něco ověřeného. ;)

zuzkasim
17. dub 2020

Je ověřené, že je to nesmysl🙂 Musíš zapřemýšlet, co umíš, co bys mohla nabídnout. Nevím, co je tvoje povolání, co umíš, možností je spousta a spousta z nás ledacos dělá. Nebo si aspoň vymysli, co by tě bavilo a dovzdělej se v tom, nauč se to pořádně, ať si tím můžeš přivydělávat. Jestli se máš s kým u prcka vystřídat, dá se chodit i doplňovat zboží do supermarketů, na to nemusíš umět nic. Někdo prodává bazarové oblečení, někdo šije, plete, maluje, překládá, dělá účetnictví, vede kurzy či cvičení v mateřském centru, plave s miminky, fotí...

verena
17. dub 2020

@zuzanakasparova a co žehlení? Dá se delat doma a nepotrujes nějaké extra znalosti. Co jsem koukala na ceníky na netu, tak je to až nehorázně placené. Jen sehnat klientelu. Dala bych si inzerát na web, do místní samoobsluhy, do obecního časopisu...

amazonkajanik
18. dub 2020

@zuzanakasparova já mám od mamky sousedky kontakt na práci na doma,ale to je jen tady u nás.Žádný verbovani na webu,prostě práce,co se dá dělat mimo fabriku . Zkus se poptat třeba u chráněné dílny,atd. Ale bacha na obálky a třeba náušnice. Mamka to dělala,zapojila se celá rodina a bylo za to pár korun,byť to bylo přes místní chráněnou dílnu

dana_sabelova
18. dub 2020

tyto práce jsou podvody 🙂 už dlouho známé ... ale je fakt, že tak každý asi začíná při mateřské hledat takovou práci - já taky hledala, přišla jsem i o peníze a pak se mlátila do hlavy, že rovnou nezačala dělat MLM - což je jako jediná možnost asi si přivydělat ... tedy když neberu ještě manuálně to - co umíte - háčkovala jsem čepice, tvořila z papíru, ze skla, ... 🙂 co umíte, dělejte 🙂

zelenaesmolda
19. dub 2020

@zuzanakasparova co umis?

takyjedna
20. dub 2020

Zrovna siju doma rousky pro jednu prazskou firmu. Hezky mi za to plati. A to nejsem vyucena svadlena, pred detmi jsem se zivila hlavou, sit jsem se ucila podle youtube a zvladnu to bez problemu👍 Par inzeratu jsem na to posledni dobou videla.. Tak jestli mas stroj, da se doma sit, nejenom zrovna ted rousky.

Jinak zalezi, co umis a chce to neco specifickyho. Nejaky propisky a obalky je stary podvod. Z domova se da dobre delat ucetnictvi, překladatelstvi z cizich jazyku, tvorba a sprava webovych stranek nebo soc siti pro nejakou firmu, virtualni asistentka, nahaneni po telefonu s nabidkami call center.. Prodavat kosmetiku, ale na to musis mit povahu a zadnej zlatej dul to dneska davno neni. Prani a zehleni.

takyjedna
20. dub 2020

Peceni dortu. Ale na to oficialne potrebujes živnostenský list a vhodné prostory, jinak je to o h.ubu.

marthac
22. dub 2020

Ověřené je něco vyrábět a prodávat třeba na aukru, bazoši nebo fleru. Inspirace je na internetu plno 🙂 držím palce.

monca98
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janasv3
4. čer 2020

@zuzanakasparova na manuální práci asi to šití nebo kreslení. My děláme doma administrativu, smlouvy, faktury.

eloise02
4. čer 2020

Já vyplňuji na netu dotazníky pro tři společnosti, ale ty sumy jsou malé. U té co posílá dotazníků nejvíce, je to tak 500,- za čtvrtletí. Dohromady jsem na tom vydělala asi 1300,- Fakt jen takové kapesné, ale i za to jsem ráda.