Máte vzor žádosti o zkrácený pracovní úvazek?

ivanadvorstakova
20. čer 2015

Holky, mam prez vikend sepsat zadost o zkraceny uvazek (6 hodin denne), nemate nekdo prosim vzor, jak ma vypadat? nikde sem ho na netu nenasla. coa psat a jak. A nevite, jak je to s dovolenou? pri 8 hod sem mela 25 dni, zustane to? a pri 6 hod. jaka je prestavka, taky 30 minut na obed? dekuji moc za rady 🙂

hojda
20. čer 2015

Mám úvazek na 5 hodin, dovolená je stejná a přestávka taky.

ivanadvorstakova
autor
20. čer 2015

super 🙂 a nevis co do te zadosti napsat? ma to mit nejakou strukturu? dekuju moc 🙂

hojda
20. čer 2015

@ivanadvorstakova Já žádost nepsala, nabídli mi to tak oni 😉 .

duniela
20. čer 2015

Normalne napis Adresata, paks Vec: Zadost o snizeni uvazku na 6 hod denne. No a pak odstavec, kde napses Vzhledem k tomu, ze bla blabla, ale dale bych rada pracovala pro blablla, zadam o bla bla. Preden dekuji za kladne vyrizeni zadosti, s pozdravem XX 🙂

j.a.n.i
20. čer 2015

@ivanadvorstakova Při 6 hodinách přestávka na oběd být nemusí.

ivanadvorstakova
autor
20. čer 2015

holky moc Vam dekuji 🙂 ste zlaty 😀

soleilll
20. čer 2015

@ivanadvorstakova Na základě tvýho dotazu jsem se na to zeptala strýčka Gůgla a našla jsem ještě docela zajímavou informaci, i když nevím, jestli je aktuální a doslova platná (bylo to z r. 2013). Kromě toho, že pokud jsi rodič dítěte do 15 let věku, zaměstnavatel ti musí vyhovět (nebo tě propustit), taky doporučovali, aby žádost byla časově omezená (např. na rok). Protože by ti pak nemuseli umožnit úvazek zase zpátky navýšit, pokud bys to pak chtěla. Napadá mě, že by se do té žádosti dalo uvést od-do a po uplynutí téhle doby opět zažádat.

j.a.n.i
21. čer 2015

@soleilll No, já jen opravím, že přesná formulace je, že je povinen vyhovět, pokud tomu nebrání vážné provozní důvody... takže pokud to s odkazem na vážné provozní důvody zamítne, tak on nic dalšího dělat nemusí a je na zaměstnanci, zda se přizpůsobí, dá výpověď nebo se bude soudit o to, že ty provozní důvody zas nejsou tak vážné, aby to nešlo.

kackama
13. lis 2017

Trochu tu obnovím vlákno, vy, které jste žádali o snížení úvazku, jakou jste měli mzdu? Někde jsem našla, že se krátit nesmí, někde zase, že se krátí podle hodin. Díky 🙂

kompleta
13. lis 2017

@kackama samozřejmě se krátí podle hodin

j.a.n.i
13. lis 2017

@kackama Samozřejmě že krátí, to by se jinak líbilo každému dělat na méně hodin za stejný plat...

blahova_andrea
13. lis 2017

@j.a.n.i můžu mít dotaz? taky v práci padlo toto téma. krátí se i ta dovolená nebo ta je celá i při kratším úvazku? a co mě tedy trápí více...u nás v práci (co jsem se doslechla) je to prý tak, že ti sice ofiko sníží úvazek (tudíž i peníze), ale práce máš pořád stejně a prakticky nejde stíhat, že? no a co jsem našla na netu, tak při zkráceném úvazku ti neproplatí přesčasy? takže mi z toho jaksi vyplývá, že budu v práci stejně dlouho, ale za méně peněz a tato rovnice mi přijde poněkud nevyhovující 😀

j.a.n.i
13. lis 2017

@blahova_andrea No, s dovolenou je to tak, že pokud chodíš na méně hodin, ale všechny dny v týdnu, tak se ti dovolená nekrátí, dní máš pořád stejně, jen jsou "kratší" a tedy za ně je i méně peněz. Pokud bys chodila třeba jen PO-ČT, tak se dovolená krátit bude - neb na to abys byla celý týden doma ti stačí 4 dny dovolené.
Ad ta práce, jojo, někde to tak bývá, je to pak už o tom, co si člověk umí prosadit. A jinak s těmi přesčasy je to tak, že hodiny navíc by ti zaplatit měly, ale až do plného se to nebere jako přesčas, tedy se to platí běžnou sazbou.

blahova_andrea
13. lis 2017

@j.a.n.i aha, takže zaplaceno mi to bude, ale ne jako přesčas? díky za to vysvětlení dovolené. logiku to má, jen je fajn si to takto sesumírované přečíst 🙂

nada3
13. lis 2017

@blahova_andrea
Taky to resim viz prescasy - ted si nejsem jista formulaci, ale kdyz je zkraceny uvazek, na ktery je pri peci o male deti narok, jak psaly holky vyse, tak ti prescasy nemuzou naridit nebo ze je muzes odmitnout.. protoze kvuli tomu mas zkraceny uvazek. Coz je logicke. Uz jsem to hledala driv, protoze u nas v praci se taky prescasy resily a coz potom s detma☹

blahova_andrea
13. lis 2017

@nada3 no jo, ale když to do klasické pracovní doby 8h není bráno jako přesčas, tak se tím vlastně ničeho nedovoláš. já to chápu tak, že se sice domluvím na 6h, ale budu tam muset zůstat těch 7-8, tak to není přesčas a nikoho to nezajímá. nebo v rámci proplacení času to není přesčas, ale jinak to přesčas je? prostě si oddělám svých 6h a můžu letět na vlak, abych stihla školku? 🙄 i když práce není hotová? to ji za mě budou dodělávat ti, co zůstávají déle nebo se mi tam každý den bude kupit víc a víc restů? to přece taky není řešení. jako něco jsou práce, kde budu prodávat lahůdky, oddělám si svoje, místo mě si stoupne kolegyně a pojede ona svůj čas, tak jo. padla a jdu domů. ale každá práce taková není

soleilll
13. lis 2017

@blahova_andrea Já to beru tak, že budu muset udělat stejnej objem práce za kratší dobu (a míň peněz). Ale budu mít víc času na jiný věci mimo práci...

blahova_andrea
13. lis 2017

@soleilll no ale v každé práci nemáš šanci stihnout stejný objem za kratší dobu. a to, že za stejnou práci se víc nanervuješ a nahoníš a pak za to dostaneš méně než ostatní za to samé, to ti přijde fér? to ti nevadí? mě teda ten princip docela vadí. mám být trestaná za to, že jsem si dovolila mít děti? 😲

j.a.n.i
13. lis 2017

@blahova_andrea Ne, budeš trestaná za to, že máš v práci šéfa blbce... protože v rozumné práci je objem práce toho, kdo má částečný úvazek menší než toho s plným. Jasně, nebývá to úplně lineární, ale rozhodnutí je čistě na tobě, zda do toho půjdeš nebo ne. Já si třeba raději vyjednala možnost práce z domova, můžu odejít jak potřebuju a nejsem bitá na penězích a kdy si svůj objem práce dodělám je celkem můj problém.

nada3
13. lis 2017

@j.a.n.i
Presne, kdyz je sef ... Akorat jak pise @blahova_andrea ve vsech profesich nejde striktne od-do a prace z domova uz vubec ne. Bohuzel potom je bud vydrzet nebo jit pryc, kdyz je domluva problematicka☹ Za rok me to taky ceka.

blahova_andrea
13. lis 2017

@j.a.n.i no kéž by to šlo, ale v mnoha pracech prostě HO nelze. u nás je to třeba jen pro vyvolné vip, což já nejsem. běžný zasměstnanec má ostrahu jak při průchodu bílým domem 😀 no právě z praxe fakt nevím...nezažila jsem...takže ty informace mám jen z doslechu, ale moc to člověka neláká do toho jít. trošku se bojím, že dopadnu tak, že to zkusím, nastoupím a skončím jako ty přede mnou a vzdám to ☹

soleilll
13. lis 2017

@blahova_andrea Určitě hlavně záleží na typu práce a na nadřízeném nebo zvyklostech v konkrétní společnosti. Já třeba dělám kancelářskou práci, která by se aspoň z 80% dala dělat z domu, ale protože mám šéfa blbce (má dospělé děti a nulovou empatii), nikdy mi nedovolil zůstat třeba s nemocným dítětem pár dní doma a vyřizovat práci v mezičase nebo večer online a po telefonu... Nicméně moji práci za mě nikdo jiný neudělá a já prostě přistupuji na to, že budu v kratší době za míň peněz dělat pořád to samé. Tak to prostě je. Ano, je to daň ta to, že mám rodinu, se kterou chci trávit víc času a nechci lítat s jazykem na vestě mezi prací a domovem, nemáme dvě auta a k nám na vesnici jezdí bus 1x za hodinu atd. Ale to jsou všechno moje volby, nevidím v tom žádnou velkou diskriminaci nebo dokonce trest. Nicméně každá to samozřejmě můžeme cítit jinak...

blahova_andrea
14. lis 2017

@soleilll tak podmínky máme tak nějak stejné, jen já mám asi jiné to cítění 😅

j.a.n.i
14. lis 2017

@blahova_andrea Pak to ale není o tom, že by to typem práce nešlo - to jde vždy, buď snížit objem práce, pokud fakt nejde dělat vzdáleně nebo povolit to vzdálené... pokud to někde nejde, tak je to jen a jen protože se nechce. Ano, jsou profese, kde prostě člověk úderem 15:30 vždy odejít nemůže, ale zase i tam se to dá kompenzovat tím, že bude v práci kratší dobu, když to jde.

blahova_andrea
14. lis 2017

@j.a.n.i ano, je to prostě o nastavení vedení a u nás vedení nikdy pro rodinné nebylo. ráda bych za rok napsala, že se to tam změnilo a že jsem tam po návratu spokojená 😀

nada3
14. lis 2017

@blahova_andrea
Rikam si to same, ale dost o tom pochybuji🙂

soleilll
14. lis 2017

@blahova_andrea Prostě si rozmysli, jak to po návratu chceš a zeptej se na to. Třeba kamarádka se teď od října vracela po 3 letech a protože nestíhala vyzvedávat ze školky, zeptala se na zkrácenej úvazek a trochu jiný typ práce (dosud to u nich nikomu neudělali) a měla štěstí - dělá na 6 hodin a přeřadili ji na jinou pozici, kde má minimum výjezdů do terénu. Líná huba, holý neštěstí. Třeba ti to taky klapne. 😉

blahova_andrea
14. lis 2017

@soleilll přesně tuto strategii hodlám zkusit 🙂

soleilll
30. pro 2018

Navazuju na starší debatu s aktuálním dotazem. Domluvila jsem se na zkrácení úvazku a podala jsem i písemnou žádost s tím, že mi sekterářka potvrdila její převzetí. Musí mi šéf tuto žádost písemně potvrdit nebo stačí ústně? Přecejen bych v tom raději měla pořádek. Předpokládám, že to bude příloha k pracovní smlouvě.

j.a.n.i
30. pro 2018

@soleilll Musite podepsat dodatek k pracovni smlouve, ktery to zkraceni řeší.