Nemocenská pro těhulky. Kdy ji dostanu?

kikulienkaaa
15. led 2010

Ahoj, holky prosím vás, poraďte mi, už celý prosinec jsem na nemocenské, mám rizikové těhotenství a do teďka jsem nedostala žádné peníze za prosinec.. mám z toho nervy, nevíte kolikátého se vyplácí? pls

len
15. led 2010

Kiku, nechci ti brát iluze, ale nemocenská pro těhule se vyplácí stejně jako každá jiná a teď v tom mají extrémní bordel. Já byla doma od května a první peníze jsem dostala na konci srpna 😝

kikulienkaaa
autor
15. led 2010

len-mam s toho bordel.,rikali mi oni maji nato 30 dni,,..a ty penize si dostala i za vsechny opozdene mesice? 😖

vojtisek2007
15. led 2010

kiku - ze zákona na to sice mají 30dnů, ale zpož´duje se to úplně normálně - spší bych zapátrala, jestli ti zaměstnavatel opravdu poslat na sociálku všechny podklady, jestli o tobě a tvé neschopence na sociálce vůbec vědí....a peníze ti samozřejmě potom musí vyplatit za měsíce zpátky...

editah222
15. led 2010

Za prosinec by jsi měla dostat, v ideálním případě, peníze do max. 30.1., ale zaměstnavatel mohl později poslat doklady a můžeš čekat klidně i dalších 30 dní (protože to berou od okamžiku kdy dostaly doklady).
Stát na vyplácení dávek nespěchá 😠

kikulienkaaa
autor
15. led 2010

hmm,,dekuji vam moc pekne to sou teda hezke svine,na te socialce 😠

dadous
15. led 2010

mě chodí nemocenska vždy do 15tyho a ještě taky nic nepřišlo, tak doufam že v pondělí 😠

kikulienkaaa
autor
16. led 2010

maji v tom hezky bordel,, 😠

rikkinka
23. bře 2014

Nevíte někdo kdy se vyplácí nemocenská? Jsem od 5.2 na nemocenské a lístek jsem odevzdala 6.2 a pořád mi nic nepřišlo... Vůbec nevím kde se obrátit nebo jak dlouho to bude ještě trvat... Nevíte někdo?