Nemocenská. Kolikátého chodí na účet?

jaroslava350
11. bře 2021

Ahoj holky chci se zeptat jestli nevíte kolikátého chodi nemocenska na účet dekuji

leniczka23
11. bře 2021

@jaroslava350 každému jinak holka..

ema90
11. bře 2021

@jaroslava350 😀 kazdymu uplne jinak.

tasimia
11. bře 2021

@jaroslava350 me chodila na začátku měsíce, kolem pátého, šestého.

gramar
11. bře 2021

Všechny tyto dávky chodí v rozmezí od prvního, do posledního v měsíci a může se to v průběhu měnit (ale to se až tak často nestává...)

nagojka
11. bře 2021

Za unor mi prisla vcera

j.a.n.i
11. bře 2021

@gramar Ale atava, v zavislosti na tom, kdy posle doktor listek na penize.

jjasmina
11. bře 2021

Mě chodili spíše pisledni týden v měsíci, většinou po 25.

gramar
11. bře 2021

@j.a.n.i To ano, pokud pošle později tak se to stává, ale většinou se to drží jednoho termínu. Každopádně na to mají 30. dní, takže to může být i první týden následujícího měsíce, například...

j.a.n.i
11. bře 2021

@gramar Asi jak kde, mě chodila s rozptylem asi 10 dnů a to lístek odesílala účetní furt stejně. Bylo to tedy ještě před elektronickou, ale princip stejný.

gramar
11. bře 2021

@j.a.n.i Aha, tak to jsi asi ta ve skupině "skoro" mě většinou chodila pravidelně plus/mínus den v termínu té první, nebo nepřišla vůbec, protože z práce neposlali lístek, ale to už je pak chyba jinde. Každopádně opravdu může přijít kdykoliv do třiceti dnů od doručení dokladů... Nelze spoléhat úplně na to že ti přijde před patnáctým, kdy má člověk trvalé příkazy 😀

j.a.n.i
11. bře 2021

@gramar to souhlas

majena39
12. bře 2021

@jaroslava350 mne chodí různě. Hlavně ten elektronický systém jim blbne. Za leden únor mi vůbec peníze nepřišly, přitom jsem osmkrát volala o lístek na peníze a osobně jsem se tam stavovala a vždy mi bylo řečeno, že ho v systému vidí a posílají ho ale sociálka neviděla nic. Nakonec jsme museli vypsat ručně po staru a teprve teď mi přišly peníze za oba měsíce zpětně. 🙄

trdli
14. bře 2021

Většinou 5., 6., 8., jak to výjde. 😊