Placené dotazníky na doma. Znáte?

annoonniimm
7. bře 2022

Dobrý den, znáte někdo tuhle stránku? nejedná se o podvod? placenedotaznikyonline.com

eloise02
7. bře 2022

Tuhle stránku neznám, ale vyplňuji dotazníky pro čtyři jiné společnosti a platí všechny. Je to docela fajn přivýdělek. 🙂

lucynka721
7. bře 2022

@eloise02 můžu poprosit jméno společnosti? Děkuji 😊

sigyn
8. bře 2022

Vyplnovala jsem dotazníky pro několik společností,ale většinou je za to sotva pár stovek ročně. Třeba ivyzkumy.cz, gfk, casi...

eloise02
8. bře 2022

@lucynka721 Dělám pro populaci, národní panel, prosebe a ivyzkumy. Jen na té populaci jsem vydělala celkem okolo sedmi tisíc, ale je to na delší dobu, protože platby chodí jednou za 3-4 měsíce. Jednou je to třeba 400, jindy 600, okolo vánoc jsem měla dotazníků více, tak přišlo okolo 1500,- Na těch ostatních je to většinou tak, že když dosáhneš určité částky, tak požádáš o vyplacení na účet. Proto je lepší jich mít více.

gracinka7
9. bře 2022

@eloise02 a opravdu posílají peníze? Já vždy narazila jen na takové, co vyplácely nějakou speciální online měnu. Nikdy jsem se nedostala na takovou částku, aby mi poslali skutečné peníze.

eloise02
10. bře 2022

@gracinka7 Ano, tyhle čtyři opravdu platí. Dělám ty dotazníky už pár let. Český národní panel a Populace mají těch dotazníků více, z Populace někdy i volají, telefonický dotazník bývá za 45kč. U nich není potřeba dosáhnout na nějakou určitou částku, každé čtvtletí to sami uzavřou a pošlou částku, která se tam nasčítala.

ajamartin
15. čer 2022

@annoonniimm
Dobrý den, zjistila jste něco ohedně teto konkretní stranky ? Zkoušela jste, nebo ne ? Právě jsem na to taky narazila, vypadá to zajímavě, ale je mi divný, že se nedostanu na žádný kontakt. Proto taky hledám nějaké info k tomu.

miveja30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz