Platové podmínky - 6 hodinový úvazek v HRUŠCE. Jaké jsou?

saries
13. lis 2019

Dobrý den, prosím je tu někdo kdo pracuje pro maloobchod Hruška ? Zajimalo by mě jaké jsou platové podmínky při 6 hodinovém pracovním úvazku i to zda jsou k platu nějaké odměny např. Stravenky nebo 13. plat. Moc děkuji za odpověď 😊

zelenaesmolda
13. lis 2019

@saries
prosimte nechod pracovat do Hrusky,vzdyt tam chodi delat jenom ti nejvetsi zoufalci a podle toho to tam taky vypada...
90-100kc na hodinu to je vysmech.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@saries
ze nabizeji stravenky mas v kazdem inzeratu,stacilo zadat do google hruska zamestnani a hned prvni odkaz vyjel jak platove ohodnoceni tak to,ze davaji stravenky.
Zabralo by ti to podstatne mene casu nez to psat sem.

saries
autor
13. lis 2019

@zelenaesmolda nemam moc na výběr právě... Tam mi naprosto vyhovuje pracovní doba kdy se můžeme s přítelem střídat potřebuji hlavně práci na HPP, kdybych měla jít dělat někde brigádu tak můžu takřka kdekoli ale potřebuji HPP a tam jedině se to nějak udělat dá . Nemuzu dělat 8cky chodit do práce v 5 ráno a nebo se po odpolední vracet v 10 večer je to těžké no.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@saries
proc potrebujes HPP?
Uvazuj do budoucna,kdyz si na CV das,zes pracovala v Hrusce tak si kazdy personalista rekne,ze jsi uplny zoufalec.

saries
autor
13. lis 2019

@zelenaesmolda Protože mi skončila rodičovská dovolená a na pracáku opravdu nechci být napořád . Navíc si můžu vydělat když jsem tam evidována maximálně 5500 ještě hrubého no tak to je přesně ten důvod proc potřebují HPP.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@saries
tak nebud na pracaku a jdi nekam na brigadu kde si vydelas vic,Kaufland plati 135kc/h treba.
Zajdi na pojistovnu at te zaregistruji jako osobu pecujici o dite do 7 let veku a nebudes muset resit zdravotni pojisteni.
Pracak ti praci stejne nenajde,musis sama 🙂

juliemichal
13. lis 2019

taky bych byla pro brigádu v kauflandu,tam ti určitě časem nabídnou HPP,mě to taky tak nabídli akorát pak jak snižovali stavy tak jsem 14 dnů před koncem zkušebky po roce a měsíci dostala výpověď.
pak jsem byla v hrušce no vydržela jsem tam jen 2 dny? 😀 nemáš tam nárok na přestávku,prostě na nic.o víkendu máš myslím i 12ctku i když by jsi měla 6ti hodinový úvazek.
pak jsem byla i v bille,no tam jsem vydržela 3 týdny,protože tam byly 14ctky a krátký,dlouhý týden,no utekla jsem na nemocenskou na které jsem doteď 3 měsíce.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@juliemichal
takze Hruska nedodrzuje zakonik prace?Protoze na prestavku mas ze zakona narok.Proc si to nechaji ty zenske libit?

juliemichal
13. lis 2019

@zelenaesmolda no přesně tak nedodržují ho,ale asi to mají nějak odšéfované,jo jedině tam je přestávka jak máš tu 12ctku,myslím v sobotu?no a to jsem si místo té půl hodinové pauzy domluvila,že si 6x za směnu zajdu zakouřit,vedoucí s tím souhlasila a pak na mě řvala,že kde to jako jsem,jak jsem byla na rampě kouřit,no už nikdy víc o hrušce slyšet nechci.a proč si to ty ženské nechají líbit?to vůbec netuším asi jim to tak vyhovuje,k tomu za tak směšný plat.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@juliemichal
spis si myslim,ze to nemaji osefovane ale ty zenske jsou zoufalky,ktere by jinde praci nenasly tak drzi hubu a krok.

juliemichal
13. lis 2019

@zelenaesmolda no přesně tak taky si to myslím,že ty ženské co tam jsou,jsou zoufalky co jinou práci nenajdou,ale vem si pracovala jsem ten rok a měsíc v kaufu tam to frčí,byla jsem za kasou,musela jsem udělat 31 skenů za minutu,ano zvládla jsem to,byla jsem jedna z nejrychlejších a jak jsem byla v hrušce no nestačila jsem se divit,baby za kasou jsou strašně pomalé,to jak vybalují zboží no promiň mít to zboží ve vozíku a jezdit několikrát do skladu aby jsi něco vybalila no hnus,fakt po 2 dnech jsem utíkala hah 😀 😀

a to ta billa to samé za tu 14ctku máš nárok na 2 hodinové přestávky a za tu směnu jsem měla jen 1 hodinou přestávku a to vedení jak se chová k novým zaměstnancům no taky masakr.

za mě je nejlepší kaufland a tesco,jinde bych už fakt nešla.

caverina
13. lis 2019

@zelenaesmolda proc je to prace jen pro zoufalce? Jako chapu,ze plat nic moc ale porad lepsi nez sedet na pracaku kde jak vim od znamych nic poradneho nenabidnou a nebo brat socialni davky...to snad bude v CV pusobit jeste hur...

gabrolo
13. lis 2019

Hruška strašné to né opravdu ,když tak najdi něco jiného já pracovala rok v Hrušce strašné platové podmínky ,kdyby jsme neměli super kolektiv tak tam nevydržím ani dva měsíce ,vždy jsem brečela jak mi přišla výplata za víkendy svátky strašné.....😢

klea81
13. lis 2019

@zelenaesmolda tak to je o 20 víc než býval nástup do Alberta. Každý nepracuje v Praze 😉

klea81
13. lis 2019

@caverina asi tak, prazaci by za to nevstali a na Moravě jsou lidi rádi 😇neříkám, že je to dost, ani že je to spravedlivé, ale určitě lepší něco a pak třeba práci změnit, než brát dávky

caverina
13. lis 2019

@klea81 stoprocentne..

klea81
13. lis 2019

@caverina svagrova začínala v Albertu za 69, pak ji přidali na 81

caverina
13. lis 2019

@klea81 tak obchod je sam o sobe spatne placeny,ale kolikrat je to jedina moznost kam jit...aspon prozatim...porad lepsi nez na socialnich davkach....

daniellah
13. lis 2019

@zelenaesmolda Rozhodně se nechci hádat a ani nebudu...jenom mám potřebu se zastat pracujícího lidu. Takže nechápu, jak můžete nazvat člověka, který ráno vstane a jde do práce- zoufalcem.

caverina
13. lis 2019

@daniellah presne tak...a jeste za to dostava mizerny plat....

pathan
13. lis 2019

@zelenaesmolda Tak třeba ve zdravotnictví se na nějaký zákoník práce z vysoka...

zelenaesmolda
13. lis 2019

@caverina
byla jsi nekdy v Hruskovi?Vis,jak se ty prodavacky chovaji?Ze nemaji zadne slusne vychovani,neumi se chovat k zakaznikum?Tak proto.Clovek,ktery ma nejake zkusenosti a neco umi fakt nebude delat v Hrusce.

@daniellah
protoze zrovna tam pracuji lidi,kteri jsou jinde v podstate nezamestnatelni

@klea81
nevim proc sem pletes Prahu?Sorry ale i Kaufland nabizi vic nez Hruska.Lidl taky.Chce to hledat.Kdyz jsem hledala odpoved na tenhle dotaz tak hned pod tim inzeratem z Hrusky byl inzerat na uklizecku za 110kc/h.Na Morave.

pathan
13. lis 2019

@zelenaesmolda Hrusku mame na nasem městečku a zaměstnanci se tam chovají úplně v pohodě. Z externího pohledu bych dle počtu ženských, co je tam na jedné směně, řekla, že práce poněkud pohodovější než v Albertu, kde obrovské fronty a pokladní jednu dobu celou směnu stály (jak je to teď, netuším). Navíc, za dva roky, co tady bydlíme, nulová fluktuace, narozdíl od supermarketů v místě původního bydliště, kde byla v zmíněném Albertu nebo v Bille pokaždé nová pokladní.

caverina
13. lis 2019

@zelenaesmolda to jako myslis vazne ze to beres podle chovani prodavacek ???? Ja do Hrusky chodim a predstav si ze z zadnou z nich nemam sebemensi problem....spis naopak...hloupejsi nazor jsem uz dlouho neslysela🙂

caverina
13. lis 2019

@zelenaesmolda a ono taky zalezi na tom jsk se k nim chovas...pokud jsou to pro tebe zoufalky,tak to asi nebude nic moc ze?🙂

zelenaesmolda
13. lis 2019

@caverina
samozrejme,ze to tak beru.sluzby zakaznikum jsou dulezitou soucasti managementu a marketingu.pokud pokladni neumi zakaznika ani pozdravit nebo dokonce na pozdrav neodpovi,je drza,neochotna tak co to asi o danem retezci vypovida?Hloupy nazor to neni,je to zkusenost.Ja kdybych se chovala k zakaznikum tak,jak se chovaji u Hrusky tak letim na hodinu.Ja mam s nima nekolik spatnych zkusenosti ackoliv jsem nic neudelala a chovala jsem se slusne.
Rika ti neco pojem MCM nebo mystery shopper?Proc myslis,ze si je retezce plati?

caverina
13. lis 2019

@zelenaesmolda no vidis a ja s nema problem nemam....cim to asi bude🙂 a nebo jinak...o nekolika z vas taky nemam zrovna dobre mineni...a tvrdim,ze jste vsechny hloupe a zoufalky,jejichz nazory v realu nikdo neposloucha a tak si svoje ego jdou zvysovat sem? Ne nedelam to..🙂

zelenaesmolda
13. lis 2019

@caverina
cim to asi bude?bud mas stesti na normalni lidi nebo se na to nedivas z pozice toho kdo tu praci nekdy delal a nemas srovnani s tim,jak by mel zakaznicky servis vypadat 🙂
Tuhle praci jsem nejakou dobu delala a delala jsem ji v zahranici kde je tohle na uplne jine urovni takze mam srovnani.Pracovala jsem jako supervisor,mela jsem na starosti cele oddeleni a chovat se k zakaznikum tak,jak predvadi zamestnanci Hrusky tak tam nevydrzim ani tyden.
ono v CR je to bida celkove ale Hruska je sila i na me.Aby po me pokladni stekala proc chci platit kartou,sledovala me mezi regaly kdyz neco hledam nebo nebyla schopna ani odpovedet na pozdrav tak to rozhodne dobry image u zakazniku nedela.

caverina
13. lis 2019

@zelenaesmolda ja to chapu...ale kvuli jedinci nebo par jedincum nemuzes hazet vsechny do jednoho pytle🙂 nebo mas zkusenosti se vsem obchody v cr? Asi dost tezko...a jen tak mimochodem...cele leto jsem vicemene stravila v Anglii a muzu rict,ze i tam jsem narazila na par "uzasnych" prodavacek....a myslis ze kvuli tomu tvrdim ze jsou vsechny zoufalky,ktere by jinde nemely sanci?

caverina
13. lis 2019

@caverina a jen tak mimochodem...pri rodicaku jsem brigadne delala v obchode,takze tak uplne mimo misu nejsem.....