Práce na Jižní Moravě. Je to reálné?

lepsa
17. srp 2020

Ahoj maminky, s manželem a dcerkou bydlíme v Praze, ale zvažujeme stěhování zpět na Moravu, kde máme celou rodinu. Co nás stále brzdí, je nedostatek práce na jižní Moravě. Stále se rozhodujeme, jednou tak, podruhé jinak. Na Moravě máme celou rodinu, bydlení by bylo v domě,ale nevím, co ta práce. Tady v Praze máme fajn práci, ale malý byt a rodina daleko. Dceři chybí babičky a všechny ty děti z rodiny. Já momentálně pracuji v administrativě, manžel řemeslo. Vzhledem k tomu, že i po přestěhování by manžel nějakou dobu odjížděl za práci do Prahy (pondělí až čtvrtek), já potřebuji práci na 8hodin, případně pouze na ranní směnu. Dejte mi prosím nějakou naději, že je možné takovou práci sehnat. Nebráním se ani obchodu nebo nějaké fabrice, ale pouze na ranní směnu kvůli dceři. Okolí Veselí nad Moravou /Kyjov/Hodonin/Uherské Hradiště...... Myslíte, že je to reálné? Nebo se na to vybodnout a zůstat v Praze. Nikoho v Praze nemáme a už ani známé, všichni se odstěhovali.

kometkak
20. srp 2020

@lepsa Z Veselí do Brna je šílenost. To spíš někde z jihu.. Hodonín, Břeclav se ještě dá jezdit. Prodavačka se tam v okolí najde.

therezaa
20. srp 2020

Ahoj, bydlím kousek od UH a nikdy jsem neměla problém si najít práci přímo v UH nebo ve Zlíně. Hodně štěstí.

lepsa
autor
20. srp 2020

@therezaa díky 🙂