Práce na rodičovské dovolené s dítětem

stralisek
14. dub 2016

Ahooojda, maminy,

je tu některá, která pracuje s dítětem? Myslím, že třeba ve školce a mají tam i své dítko..
Kde se dá takto pracovat?
Práce typu ruční práce pro mě nejsou :_D a co třeba roznos letáků? Může se s prckem?

Díky za tipy a klidný večer s dětma 😉 😉

magdalenan
14. dub 2016

No asi to není to, co ti pomůže, ale já jsem od 8m začala na DPČ u stejného zaměstnavatele, kde jsem na HPP. Syn měl na tu dobu chůvu. Krátce po druhých narozeninách šel syn do soukromé školky a já jsem stále na DPČ a s druhým těhotenstvím v PN. Když to pujde, tak bych to stejne chtela udělat i u druhého dítěte...

magdalenan
14. dub 2016

@stralisek Aha, teď mi došlo jak byl ten dotaz myšlený když jsem si to přečetla znova, pardon 🙂

stralisek
autor
14. dub 2016

@magdalenan v pohodě, asi to upravím 😀 já jsem dělala v obchodě na 10h směny a to s prckem nejde.. a nikoho hlídacího nemám :-/

magdalenan
14. dub 2016

Nee, mas to dobre napsane, to mi jen dite sedi na vedeni 🙂 Ideální je asi zkusit různá MC, RC a tak. Do školky bys musela mít předškolní pedagogiku. Kde třeba dělají maminky s dětmi je obchod Brána k dětem. Ale určitě se najde někdo, kdo poradí lépe z vlastní zkušenosti. Hodně štěstí 🙂

zmrz_lina
14. dub 2016

V roce maleho jsem se vrátila na svou původní pozici na 0,6 úvazek. Nutno ale podotknout, ze mi zaměstnavatel vysel maximálně vstříc, takze většinou pracuji z domova a 2x týdně chodim na dopoledne nebo odpoledne do kanceláře. Na tu dobu je malý v soukromé školičce.

irenka
14. dub 2016

@stralisek Ono hodně záleží co umíš, co můžeš dělat. Já učím tanec a mám děti s sebou. 😉
učim je i ve školce. 😉

stralisek
autor
14. dub 2016

@irenka tak doučování nj bych dala a orient taky :_D ale tady je plno..

zmrz_lina
14. dub 2016

Jinak hledat něco takového, ale tyhle pozice obvykle zaměstnavatelé obsadi lidmi, které uz znají a vi, ze si své povinnosti plní. Jinak leda nějaký babyfriendly obchod nebo kavárnu. Jedna maminka si u nás založila kavárnu s velkým dětským koutkem a pece tam zdrave dorty ke kafi, ma tam vecne plno. Tak pak jedine jeste jit cestou podnikání 🙂

decra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
geonisa
8. čer 2021

Já jsem dělala se synem když měl rok a půl v obchodě u známého . Syn tam byl semnou , měl tam svůj hrací koutek kde nebyl na očích zákazníkům když někdo přišel . Ale řeknu to rovnou bylo to náročný jak pro mě tak pro syna . Kdybych nepotřebovala nutně peníze . Byla bych radši doma .