Práce s domu. Máte tip?

verunkas7
2. únor 2024

Ahoj je tu nějaká maminka co si k přivydělává nějakou práci s domu ? Projížděla jsem inzeráty na internetu a nic moc jsem nenašla tak mě zajímá jestli něco takového opravdu je 😊 děkuji

lemamama
3. únor 2024

Z domu..

1pomnenka
3. únor 2024

Práce z domu je, záleží na tom, co umíš. Můžeš překládat, doučovat, pracovat na pc, šít, péct. Na inzeráty bych nespoléhala, ptej se v okolí.

elsy3
3. únor 2024

@verunkas7 Já dělám na mateřské účetnictví - ale delala sem to i předtim, takže to bylo na domluvě se zaměstnavatelem. Záleží, co člověk umí a jak si dokáže rozvrhnout čas 🙂

miryp
3. únor 2024

Dál jsem dělala svou práci, stejně jako ji teď již pár let dělám na home office, což mi šetří čas i energii, když musím děti vyzvedávat ze školy a doprovázet na kroužky. Inzeráty na práci z domova bych úplně vypustila, nějaké lepení obálek, obalování žvýkaček, atd., jsou věci, kterou nezvládají smluvně dodržet ani důchodci, kteří u toho sedí celý den a já osobně bych nešla ani do žádného MLM či hledání respondentů na vyplňování dotazníků. Jak už tady padlo, je třeba si upřímně odpovědět na otázku "Co umím?" a podle toho oslovovat přímo subjekty, kterým by tvá pomoc mohla k něčemu být.

miryp
3. únor 2024

A také je dobré se zamyslet nad tím, kolik volného času při dítku máš, zda to vůbec na nějakou práci bude stačit.

teate
3. únor 2024

@verunkas7 Já mám práci z domu. Od své šéfové ze zaměstnání než jsem šla na MD. Ale jen pár hodin, aby náa to neomezovalo s dětma. Je to prima obohacení rodinného rozpočtu.

eloise02
3. únor 2024

@1pomnenka Tak určitě bude doučovat, když neumí napsat správně ani nadpis....

1pomnenka
3. únor 2024

@eloise02 Třeba je v angličtině lepší než v češtině. 😉

simkrk
20. únor 2024

@verunkas7 zdravím, pokud jste sdilna, máte rada sociální sítě, chcete nějakou změnu, vystoupit lehce z komfortni zóny třeba.. Tak tu něco mám.. 😊