Práce z domova? Call centrum?

ninica1998
22. bře 2021

Ahojky všem, nemáte některá z Vás zkušenost s nějakou ověřenou prací z domova (nehledám MLM nebo něco podobného)? 🙂 Jediné co jsem kromě toho MLM našla jsou call centra a tazatele (firma STEM MARK). Nemáte někdo zkušenost s tímto? Nechápu totiž jak funguje to když chtějí např. 2 hodiny za den-to ty dvě hodiny mám fakt celou dobu volat, volat, volat bez přestávky? :D

majena39
22. bře 2021

@ninica1998 jo. Když jsem delala v call centru tak at jsem byla v jejich budově nebo doma tak jsem z hodiny protelefonovala 58 minut čistého času takže jo. Volat volat volat...

ninica1998
autor
23. bře 2021

@majena39 chápu 🙈 děkuju 🙂

berry93
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drep
31. kvě 2021

@berry93 opravdu obdivuju, jaká jsi úspěšná podnikatelka a vůbec neděláš MLM, když tu tím musíš plevelit každou diskuzi, včetně té, kde zadavatelka vysloveně nechce MLM 🙈🤷🏻‍♀️

berry93
31. kvě 2021

@drep Já jsem netvrdila, že nedělám mlm a přestaňte mě laskavě obtěžovat a shazovat mou práci. Sama mi nedokážete podat kvalitní zpětnou vazbu a Vaše vyjadřování nemá úroveň na to, že jste dle Vás "překvalifikovaná". Mám slušný přivýdělek a velmi spokojené zákazníky, kterým nic aktivně nenutím. Autorka, když bude SAMA chtít, tak mě slušně odmítne. Mějte hezký večer 😉