Práce z domova. Máte reálné zkušenosti?

1. lis 2020

Krásný večer, mohla bych poprosit o reálné zkušenosti s nějakými firmami pro práci z domova (např.OKG, DuoLife...)? Já začela pracovat u OKG ale nějak se ke mě dostává že jsou tam velice malé platy (já to zatím nemůžu posoudit protože jsem tam krátko), a že u jiných firem jsou prej mnohem lepší? Máte někdo s něčím zkušenosti? Nebo vlastně všechny pracují na stejný způsob a reálný plat a práce to nikdy nebudou? 😅
Dopředu děkuji ❤️

hezz17
1. lis 2020

Svagr nam porad cpe nejaky srajdy z duolife. Predtim to bylo xy jinych firem. Zadek.ma porad holy. Tak to asi moc nefunguje:-F

autor
1. lis 2020

@hezz17 aha 🙈Mě zrovna dneska psala jedna paní že DuoLife je výjimečný a že tam je plat fakt skvělý (prej na rozdíl od jiných) 😅 Děkuju moc ❤️

hezz17
1. lis 2020

Tak on nam porad cpe, ze bude/ma hodne penez. Ale treba si tam za 10tis nakoupi a pripisou mu 1300. Jendou bude mit auto, notas, mobil, bude mu to vydwlavat 80mesicne, az se zapracuje........... ale to uz tu bylo fakt x krat. Předtím to byly přepisy nejaky energie. Maskota jim delal Hama.

autor
1. lis 2020

@hezz17 tak to asi bude fakt stejný jako u OKG 😅 Tam auto neslybují ale taky že to trvá než se člověk zapracuje ale potom že někdo má i přes 40 tisíc za měsíc a jeden prej měl i 200 tisíc 🤷🏻‍♀️ Jako je logické že člověk nemůže hned mít velký plat ale stejnak...☹️

sudylichozrout
1. lis 2020

Tyhle "nabidky a pozice" jsou jeden velky podvod.

autor
1. lis 2020

@sudylichozrout myslíte že všechny práce přes internet jsou podvod? ☹️ Jako oni peníze vyplácejí ale asi je to mnohem míň než by za odpracovanou práci mohli 🤷🏻‍♀️

hezz17
2. lis 2020

Hlavne musis porad nekomu vnucovat nesmysly a sama si je kupovat.

astyna88
2. lis 2020

Pokud mas na mysli síťový marketing, tak tak vydělávas na lidech pod sebou. Já to kdysi dělala taky, u Essens, pak Avon, až jsem měla jít kamsi na vyhlaseni... Ale přišlo druhé dítě a já už na to neměla tolik času a jak lidí furt nehlíds a nemotivujes, tak přestanou dělat a snažit se a šlo to do kopru. Teď jsem se nedávno přihlásila na Essens a už tam nejsem ani vedena jako člen 🤣 kdybych ti měla poradit, tak je lepší někam večer chodit uklízet, přepisovat texty, doucovat, než dělat toto. Tech jejich slibu dosáhne jen mizivé procento a rozhodně to není pár hodin denně, já nad tím seděla spíš celé dopoledne, večer a to nepočítám odepisování lidem během dne. Kdybych si spocitala hodiny, které jsem tím strávila a co jsem si vydělala, tak je lepší fakt to uklízení 😆😁

autor
2. lis 2020

@astyna88 souhlasím úplně se vším 😁😅 No předtím jsem si chtěla najít něco “normálního” ale jak začal ten koronavir, tak jsem si řekla že zkusím něco takhle přes internet 🤷🏻‍♀️ Vím že hodně těchto prací je podvod ale s OKG jsem našla že byly celkem dobré zkušenosti a pár holek dokonce napsalo že si vydělávají velmi pěkně že už jinou práci ani nemají...tak jsem si řekla že to zkusím 😂 Ale zatím kdybych to měla počítat, tak jsem do toho celkově s rodinou vrazila přes 5 000kč a provize mám kolem 350 kč asi ☹️

autor
2. lis 2020

@hezz17 no oni to mají všechno krásně vymyšlený aby to nevypadalo takhle ale ve svý podstatě je to pravda ☹️ Každý měsíc musím nakoupit produkty za cca 2000kč abych mohla dostávat provize z mých lidí 😥 Chápu že když je tich lidí už hodně, tak se to oplatí ale teď na začátku než se to rozjede a mám tam doslova 10 lidí (i se mnou 😂), tak je to na nic 😅

sudylichozrout
2. lis 2020

😂😂🤦🤦

hezz17
2. lis 2020

Takze tvuj realny vydelek je -4650kc. Gratulujeme okg k zisku dalsiho naivniho člověka 😑

autor
2. lis 2020

@hezz17 pravda 😥😅😂🤦🏻‍♀️

ivis314
6. lis 2020

@hezz17 Ahoj holky 🙂 Já jsem začala pracovat pro Euronu a jsem spokojená. Nejsem prodejce, ale poradce a musim říct, že za krátkou dobu jsem si získala už několik ,,zákazníků,,. Nezdá se to, ale ještě je pořád dost lidí, co tuhle značku nezná, jen se to musí umět a mít šikovné vedení. Mám dvě děti, mladšímu jsou 3m a zvládám to po večerech. Je to prostě o tom, jak to máš nastavené v hlavě. 🙂 Kamarádka pracuje pro DuoLife a vydělává...asi ten švagr nemá dobré komunikační schopnosti. 🙂

ivis314
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
7. lis 2020

@ivis314 souhlasím, je to hodně i o tom samotném člověku-někomu to jde a někomu vůbec 😅 Děkuji že jste mi napsali svojí zkušenost 😊 Mohla bych se zeptat kolik vydělávate (jen tak cca) a jak dlouho Vám trvalo než jste si tolik vydělávat začali? Popřípadě i pro Vaší kamarádku, která pracuje pro DuoLife 😊

jakreb
7. lis 2020

Samozrejme, ze tieto firmy su o tom istom je to proste MLM. Nie seriózna práca.
Seriózna praca z domu vyzerá inak. Najskor napis co ovládas? Z domu mozes prekladat, doučovanie, účtovníctvo, prepisy....A nie otravovať ludi kravinami.

jakreb
7. lis 2020

@ivis314 Ako vidim tebe sa tak fantasticky dari ze tu otravujes v kazdej podobnej diskusii a otvaras roky staré.🙄

ivis314
7. lis 2020

@jakreb Ano, otvírám a čtu(otevřela jsem asi tak 4 skupiny? náhodně), co kdo řešil za problém a to je špatně? 🙂 Nemyslím si. 🙂 Jen šířím danou značku dál, protože já jsem s ní spokojená a těm, kterým jsem to doporučila, jsou také, takže proto otvírám a píšu. A systém MLM takto funguje, že člověk musí být iniciativní a hledat lidi sám🙂 Nebo si myslíte, že obchodní poradce dostane seznam lidí, který chtějí nějaký produkty a rady a jde to jako po másle? Obchodní poradci mají výdělky vydřené🙂 A na závěr si myslím, že nedělám špatnou věc. Já jsem třeba ekzematik (nikdy jsem nebyla, až s druhym synem mi začal a věřte, že v těhotenství to bylo naprosto šílený, v noci nespíte skrze miminko a pak ještě proto, že Vás něco svědí) a výrobky od dané značky mi dost pomohly minimalizovat jeho šíření, svědění, atd...vím, že je to uvnitř, ale ona ani chemie z klasické drogerie nedělá dobře. Takže se to musí vzít kompletně. A co když takto pomůžu někomu dalšímu? Tato značka se neřadí mezi šmejdy, která by brala lidem peníze nebo jim nějak ubližovala. 🙂 Snad teď změníte názor na moje otravování. 🙂 Vím, že to nemyslíte špatně a já vím, že nedělám nic špatného. 🙂 Nabízím jen lidem drogerii, kterou mohou zakoupit třeba i v obchodě, ale většinou do obchodu ji lidé nemohou vrátit, protože už byla otevřena nebo už do obchodu nemají cestu nebo nechtějí koukat na otrávené prodavačky. Tady mohou nakupovat z pohodlí domova a mají garanci vrácení, možnost jen vyzkoušet. 🙂

ivis314
7. lis 2020

Ráda napíšu 🙂

ivis314
7. lis 2020

@ivis314 A navíc trošku podpoříme životní prostředí. ♥ Moji rodina má čističku a klasická drogerie by do ní neměla přijít. Já bych měla pro Vás argumentů, proč je to fajn 🙂 Ale samozřejmě je mi jasné, že nemůže mít oblíbenost 100%, to snad nemá nic a nikdo🙂 To by byl svět trošku zvláštní. 🙂

ivis314
7. lis 2020

@jakreb A ještě důležitý je říct, že MLM je vlastně úplně stejný systém práce jako každá jiná...v jaké jste prosím funkci? Máte někoho nad sebou ? A ten dotyčný má také někoho nad sebou, že? 🙂

antoinet
7. lis 2020

@ivis314 to je hloupost, ale zní to jako dobrá hláška z nějakého školení na téma, že letadlo je vlastně strašně fajn a není se za co stydět 🙂
V normální praxi je tým, kde má každý na starost něco jiného a navzájem se doplňují, jako puzzle tvoří výsledek.
MLM je systém prodeje, kdy nejnižší vrstva nutí předražené výrobky svým blízkým, na kterých tedy vydělává a úrovně nad nimi si z toho ukrojí svůj kousek zisku. Je tedy výhodné dostat další prodejce pod sebe. To vše je podpořeno tréninkem, který vyvolává dojem, že dané produkty jsou výjimečné.
Miluju roli Lenky Vlasákové ve filmu U mě dobrý, jak nabízí těm strejdům Amway, to byla divoká 90. léta, kdy se MLM dařilo ve velkém.

marketka_m
7. lis 2020

@antoinet myslim ze MLM stale funguje...viz tiande.ti jedou

antoinet
7. lis 2020

@marketka_m ano, funguje, ale už to není takový boom. Na trhu je hodně zboží, vybavené drogerie, e-shopy, hodně lidí jede no toxic, minimalismus atd., tehdy byl hlad po všem, co mělo široký sortiment a anglický název 🙂 A taky lidí víc věřili, že budou ti vyvolení na vrcholu pyramidy.

marketka_m
7. lis 2020

@antoinet jj..pak otazka zda je nejaky mlm v dnesni dobe ktery dungujw

marketka_m
7. lis 2020

funguje

sudylichozrout
7. lis 2020

@ivis314 Tak ty mas dobre vyplachnutou hlavu. Je bezva, ze si pamatujes vsechny ty motivacni plky, co vam na skoleni rvali do kebuli, ale pardon... Tohle tady asi fungovat nebude. Nastesti.

sudylichozrout
7. lis 2020

@marketka_m MLM dneska spis preziva. Rozhybat se to snazi par zoufalcu, co lovi ovecky na forech, obcas na ulici, nebo obtezuji zname a rodinu. Uzivit se tim ale uz asi moc neda, protoze jak spravne pise @antoinet, dneska uz je moznosti vyberu hromada a da se koupit normalne temer vse. Od ropy az po bioeko nontox.

antoinet
7. lis 2020

@marketka_m funguje, to je jasný 🙂 Prodejkyně něco vnutí blízkým, blízcí zaplatí, ona z toho dostane drobné a ti nad ní zbytek...to je celý princip.
Když si chce někdo opravdu vydělat z domu, měl by něco umět - účtovat, překládat, programovat...