Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

alessja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
28. říj 2018

@miguela88 ano jedná se o podvod , tyhle práce dělají chráněné dílny , ptala jsem se na to

michaelar93
9. lis 2018

ahoj. Taky sem na mateřský sháněla přivýdělek. Každá koruna se hodí a hlavně sem chtěla mít něco jen pro sebe. A tak mi známá poradila jednu fajn brigádu, ze který se stala práce, kterou ale můžu dělat když mám čas a chut. žádná povinnost. cca 2 hodky denně. a po roce už si vydělám docela slušně 🙂 kdyby někoho zajímalo,klidně můžete napsat sz

linbrno
21. lis 2018

Koukám, že je to tu samý MLM..🙂
Jinak kdo chce, určitě si na netu najde třeba kurzy na účetnictví, základy programování, grafiky, práce s Wordpressem. Přidá si fajn položky do životopisu a bude mít i širší možnosti, než se stát nabízečem produktů a sháněčem oveček pod sebe...

sudylichozrout
21. lis 2018

@linbrno presne tak.

sarkad2856
22. lis 2018

@linbrno ale i ten MLM vydělává a člověk nemusí nikam chodit

linbrno
22. lis 2018

@sarkad2856 Jo. Ale je mi velmi nesympatická varianta, že vydělávám tím, že přemlouvám lidi, aby se pode mě registrovali. Asi jsem prostě moc ovlivěnaná všemi těmi Avon, MK, Oriflame, Betterware a Amway lidmi, kteří byli vlezlí až hrůza. A zas taková bomba, aby se nedala najít rozumnější alternativa (myšleno to zboží) na běžném trhu, to není.

sarkad2856
22. lis 2018

@linbrno přemlouvat , no pokud si chci přivydělat a nic do toho nemusím dávat , myšleno zaplatit vstupní poplatek atd , tak proč to nezkusit ? O tom žádná , že každému se hodí peníze a všichni chcou pracovat z domu a věnovat se i rodině . To že si objednáte od někoho kosmetiku např. ( Avon ) necháte vydělat prodejci a máte to bez slevy . Ten druhý byl chytrý a vydělal . O tom to všechno je .

sudylichozrout
22. lis 2018

@sarkad2856 pokud si chci na rodicaku privydelat, naucim se neco poradneho, a to nabidnu. Je to daleko lepsi nez MLM.

miatka
22. lis 2018

@sudylichozrout prosím o vice informaci. Děkuji

sudylichozrout
22. lis 2018

@miatka Tim, co jsem psala, jsem myslela, ze je lepsi se na rodicaku venovat necemu smysluplnemu, to rozvijet a tim si pak zacit (pri)vydelavat. A ne ztracet cas a pratele dealovanim nesmyslu a vymyvanim hlavy.
Jinak v horizontu par mesicu budu hledat externisty, kteri pisou. Ale ne blogy, kteri se tim opravdu zivi.

linbrno
23. lis 2018

@sudylichozrout Count me in!!! Během pár měsíců rozseknu, jestli se nevykašlu na psaní pro slevoteku (buď mi přidají, nebo budu hledat něco jinýho, blbě jsem si to na začátku cenově nastavila a dělat za hodinovku prodavačky v Lidlu mě už neuspokojuje, a hlavně se nám zvýšila hypotéka..).

sudylichozrout
23. lis 2018

@linbrno my jsme si o tom psaly i v nematkach, vid? Hodim ti bud soukromou zpravu, nebo vzkaz do skupiny 🙂

sachmet2
3. pro 2018

Pracuj z domu, jak virtualni asistentka. http://www.va-akademie.cz/co-dela-virtualni-asi...

blsk
30. dub 2019

https://www.populace.cz/?reg=1&source=6&source_...
Doporučuji přivýdělek na populace.cz...přes tento odkaz možnost více dotazníků než normálně 🙂

linbrno
30. dub 2019

@blsk a body pro zadavatele odkazu;)
Mně třeba populace nefungovaly, málo dotazníků, když už, tak AISA nebo Trendaro.

veos22
6. dub 2020

Zdravíčko, tyhle přivýdělky jsou většinou podvod jako vyšitý. Vy jim pošlete peníze ale už se ničeho nedočkáte.
Ráda bych Vás pozvala na svou stránku, kde se tímto tématem zabývám. Do budoucna toho plánuji ještě dost. Těším se na Vás. 🙂
https://www.facebook.com/privydelkyareklama/

martina987654321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eloise02
23. kvě 2021

@martina987654321 Ten příspěvek je z roku 2012 a autorka je dávno neaktivní...

janafuc
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
premekajana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
awwra
5. únor 2024

@sarkad2856 zajímal by mě ten přivýdělek mail je avoknaj92@gmail.com