sachmet2
8. lis 2018 Čtené 852x

Kde při stálém zaměstnání najít dostatek času na sebe, rodinu, nebo své koníčky?

Co o prázdninách s dětmi?

Kdo se o ně postará, když marodí?

To jsou otázky, které pálí snad každou maminku.

Každý den žijeme pod nadvládou neúprosně tikajících hodinových ručiček. Žijeme ve stresu, který se podepisuje na našem vzhledu, vztazích i zdraví. Počítáme dny do výplaty.

Není divu, že podvědomě hledáme alternativy, jak z tohohle začarovaného kruhu ven. Že se 42% žen nevrací po mateřské do původního zaměstnání. Že hledáme cesty, jak najít čas na život.

Pokud i vy patříte mezi nás, kdo se nenarodili jen proto, aby se dívali na hodinky a počítali každou korunu, pak se možná poohlížíte po lepší práci, nebo formě přivýdělku.

Tyto tipy na práci z domova vám snad hledání usnadní:


PRODEJ VLASTNÍCH VÝROBKŮ

Existuje plno stránek, které vám umožní zazářit a přivydělat si nějakou tu korunu navíc, prodejem toho, co jste vytvořili.
 Např. Fler.cz je virtuální tržiště, kde mohou ti zručnější z nás nabídnout své výrobky bez toho, aby měli vlastní webové stránky.

Stejně tak nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz, kde své výrobky můžete prodávat jak v malém, po pár kouscích,  tak i velkoobchodně. Prodáváte buď formou dropshippingu, nebo formou komisního prodeje.

Jak začít: Registrujete se na stránce Flér.cz. Registrace je zdarma. Platíte pouze provizi za zprostředkování prodeje a to jednou za měsíc.

Na PoštovnéZDARMA  kontaktujete správce  prostřednictvím formuláře s  nabídkou vašeho zboží. Ozvou se vám zpět s podmínkami spolupráce.

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

Pokud jste kreativní, zvládáte více úkolů najednou a chcete si vytvořit stálý příjem, kterým po čase nahradíte i běžné zaměstnání, pak je virtuální asistentka přesně to, co hledáte.

Mnoho firem si najímá virtuální asistenty, aby ušetřili náklady za stálé zaměstnance. Můžete jim tak nabídnout typické administrativní služby, pomoc se správou sociálních sítí, starat se o e-shopy, nebo fungovat jako zákaznická podpora na chatu, či emailu.
 Pracujete pár hodin v týdnu, podle svého vlastního rozvrhu a odkud chcete. Když jste vážně dobří, vaše příjmy mohou být i několika násobně vyšší, než na jaké jste byla zvyklá. Udržet tak rodinnou pohodu bude hračka.

Jak začít: Absolvovat trénink a získat certifikát virtuálního asistenta
 trvá zhruba 6 týdnů. Pak můžete své služby nabídnout jak českým, tak zahraničním firmám ( podle vašich jazykových schopností )

PRODÁVEJTE SVÉ FOTOGRAFIE

Rádi fotíte a vlastníte fotoaparát? Pak proměňte svého koníčka na přísun financí.
Firmy denně hledají pro své vizuály fotografie nejrůznějších objektů. Stačí vyjít ven, udělat pár fotek a nahrát je do některé z fotobank. Vyděláte pokaždé, když si firma fotografii koupí.

Jako vedlejší zdroj příjmů - super

Jak začít: Prohlédnout si fotobanky a zjistit, které obrázky se nejlépe prodávají. Pak už jen vyjít do ulic a najít vhodné objekty k fotografování.

Fotobanky, kde své fotografie můžete prodat:

Adobe Stock

BigStock

Shutterstock

Dreamstime

iStockphoto

AIRBNB

Dokonalé pro pohodáře s extra volným prostorem, kteří rádi potkávají nové lidi a znají všechna místa, kde to žije.

Tyto stránky s nabídkou krátkodobých pronájmů vám umožní registrovat vaši nemovitost ( nebo pokoj ) a nabídnout ji tak k dovolenkovým pobytům. Nevyužíváte chalupu tak, jak by si zasloužila? Možná vám může přinést nějakou tu kačku do rodinného rozpočtu.

Jak začít: Pořádně místo k pronájmu vypulírujte. Až ho pěkně vyšperkujete, udělejte v něm pár hezkých fotek a nahrajte nabídku na web. Jak to funguje

UČITEL JAZYKŮ ONLINE

Ovládáte skvěle cizí jazyk, nebo chcete učit cizince češtinu?

Každý se základními počítačovými znalostmi, kdo rád komunikuje onlilne,  může pomáhat ostatním ve výuce jazyků.
 Taková výuka má minimální náklady a díky konferenčním hovorů např. přes Skype můžete zvládnout celou třídu najednou.

Jak začít: Rozhodněte se, jestli nabídnete pouze konverzaci, nebo i výuku podle učebnic. Pokud to druhé, vyberte takovou, podle které se vám bude pohodlně postupovat.


E-SHOP

Formou již zmíněného dropshippingu můžete obchodovat se zbožím, které nemáte fyzicky na skladě. Prodej jejich zboží probíhá přes váš e-shop.

Jak začít: Stačí vybrat co by se vám líbilo v obchodě mít a najít vhodné dodavatele.

PRODUKTOVÉ VEČÍRKY

Byla jste vždycky královnou mejdanů?

Jste-li komunikativně založení a máte široký okruh známých, můžete pořádat produktové párty  nebo založit vhodné facebookové skupiny a přivydělat si tak prodejem produktů.

Jak začít: Rozhodněte se, jestli vám více vyhovuje kosmetika, nebo produkty do domácnosti. Šikovné je, zvolit třeba kombinaci obojího. Pak si jen vyberte ty správné produkty.

Ověřené produkty k přímému prodeji:

Just

Mary Kay

Oriflame

Avon

Dedra

Udržet rovnováhu mezi prací a rodinou nemusí být vždy tak těžké. Stačí překonat naprosto přirozený strach z nových věcí. Pak dokážete správně využít své schopnosti, talent a potenciál a navýšit rodinný rozpočet.

Výsledek stojí za to.

Čti celý článek