• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přivýdělek pro maminky. Máte zkušenosti?

19. února 2016 
Ahoj, já pracuji pro Dedru a Betterware. Info podám do zpráv.
4. únor 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnes007 Mohla bych o info poprosit? Ráda bych si nějak na mateřské přivydělala, ale jsem sama a synovi je 7měsíců...
4. únor 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanny21 Dobrý večer, máte SZ :slight_smile:
4. únor 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den,jsem na mateřské a přivydělávám si prodejem léčivých produktů čínské medicíny,vše 100% přírodní,funguje to jako avon,oriflame-katalog ,žádné peníze za registraci ani nucení objednávání,35% zisk z prodeje a hlavně super ceny a mám vyzkoušeno opravdu kvalitní výrobky
5. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes007 Dobrý večer, také sháním přivýdělak. Můžu poprosit o podrobnosti do zprávy? :slight_smile: Hanka
6. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
info píšu do SZ .
7. únor 2014 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den vydelavam si oriflamem...kdyby jste nektera mali zajem klidne ma kontaktujte.dekuji
12. únor 2014 v 09:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. únor 2014 ve 23:08 • hagyhagy
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy". Důvod: “MLM”
1. bře 2014 v 08:37 • ajaja30
Já dělám měsíc betterware a za měsíc jsem si vydělala tisíc korun, další měsíc už to bude více. navíc teď je akce na registraci a dostanete i dárek. Více info do zpráv :slight_smile:
13. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky nabizím možnost výdělku.
Výhodou pro mě je , že pracuji z domova. Práce určitě není pro každou ženu ,ale nezálež ano na věku ani vzdělání.
Nabízím příležitost pro ženy které kromě výdělku chtějí i pracovat samy na sobě, vzdělávat se, poznat nové kamarády. Pro ženy které hledají důvod proč ano , ne výmluvy proč to nejde :wink:
Ćas i výdělek si korigujete samy nikdo Vás ,,nekontroluje ,, :wink:
Pokud budete mt zájem o konkretní info napiště mi do sz.
pěkný den Jana
17. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliiis muzu poprosit o info :slight_smile:
17. bře 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sucettee - napište mi prosim svůj e-mail do sz :wink:
17. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. bře 2014 ve 13:17 • kemar
@andiri prosím více informací, díky
29. kvě 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jklukova Můžu poprosit info do IP? Děkuji.
2. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spolupracuji s firmou Dedra. Pokud máte zíjem o info, pište do IP.
2. čer 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdalenka25 Tak já si vysloveně nemohu stěžovat na databaze-zdarma.cz . není to podvod, spíš jde o to, jak k tomu člověk sám přistupuje. Je to zprostředkovatelská firma pro firmy a klienty, kde klienti vyplňují dotazníky a firmy je za to platí. A když dotyčná firma neplatí, je třeba se jí zbavit. Já tam tak na jednu narazila, ale zbytek je ke mě fér a slušných pár tisíc měsíčně si vydělám.
@majdalenka25
10. čer 2014 ve 03:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule12
Dobrý den,mohla bych se zeptat na bližší info?Můžete mi napsat sem nebo do mailu.Děkuji :slight_smile:
28. čer 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliiis mohu poprosit o info? Děkuji :slight_smile:
25. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jste trochu zručná a umíte šít, napište SZ :slight_smile: Nemohu jsem vložit inzerát.
26. črc 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kzuz ahoj, mohla bych poprosit o podrobnosti práce do IP? Děkuji :slight_smile:
1. srp 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kzuz Mužu taky poprosit o info?Děkuji
3. srp 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@proximacentauri Můžu se zeptat, jak to tam vlastně funguje? Platilas tam nějaký vstupní poplatek?
4. srp 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se přidala do bettewaru - je to celkem nová firma, takže si myslím, že by to mohlo jít, všechno chce čas, zatím mám alespoň slevu na nákup a pár korun to taky hodí :slight_smile:
5. srp 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Barborab6 je to super společnost. Vidím v tom budoucnost, skvělou příležitost a do Vánoc může mít každý na učtě 5tis s trochou snahy. Stačí nás doporučit další kamarádce, já doma ušetřím, s dětmi nemusím nikam běhat po krámech a stresovat se, dostávám dárečky od firmy a levně nakupuji. Neemusím ani běhat s katalogem po domech. Chvilka na netu stačí.
5. srp 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kzuz nejvíc mě nalákalo, že to není tak profláklá společnost, chvilka na netu je relativní, ale pokud člověk něco chce, musí se tomu věnovat
5. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud by měl někdo zájem, nabízím přivýdělek prodejem zboží na českém facebooku. Prosím o IP. Děkuji
26. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2015 v 17:52 • hagyhagy
Tvůj příspěvek