Přivýdělek pro maminky. Máte zkušenosti?

majdalenka25
24. říj 2011

Maminky máte zkušenosti s přivýdělkem na md ?...ohledně balení letáku, skládání propisek atd?...Všude jen samé podvody ☹ 😒

agnes007
4. únor 2014

Ahoj, já pracuji pro Dedru a Betterware. Info podám do zpráv.

hanny21
4. únor 2014

@agnes007 Mohla bych o info poprosit? Ráda bych si nějak na mateřské přivydělala, ale jsem sama a synovi je 7měsíců...

agnes007
4. únor 2014

@hanny21 Dobrý večer, máte SZ 🙂

kler15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jklukova
5. únor 2014

Dobrý den,jsem na mateřské a přivydělávám si prodejem léčivých produktů čínské medicíny,vše 100% přírodní,funguje to jako avon,oriflame-katalog ,žádné peníze za registraci ani nucení objednávání,35% zisk z prodeje a hlavně super ceny a mám vyzkoušeno opravdu kvalitní výrobky

hanka208
6. únor 2014

@agnes007 Dobrý večer, také sháním přivýdělak. Můžu poprosit o podrobnosti do zprávy? 🙂 Hanka

agnes007
6. únor 2014

Dobrý večer,
info píšu do SZ .

majaja26
12. únor 2014

dobrý den vydelavam si oriflamem...kdyby jste nektera mali zajem klidne ma kontaktujte.dekuji

hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ajaja30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andiri
13. bře 2014

Já dělám měsíc betterware a za měsíc jsem si vydělala tisíc korun, další měsíc už to bude více. navíc teď je akce na registraci a dostanete i dárek. Více info do zpráv 🙂

eliiis
17. bře 2014

Maminky nabizím možnost výdělku.
Výhodou pro mě je , že pracuji z domova. Práce určitě není pro každou ženu ,ale nezálež ano na věku ani vzdělání.
Nabízím příležitost pro ženy které kromě výdělku chtějí i pracovat samy na sobě, vzdělávat se, poznat nové kamarády. Pro ženy které hledají důvod proč ano , ne výmluvy proč to nejde 😉
Ćas i výdělek si korigujete samy nikdo Vás ,,nekontroluje ,, 😉
Pokud budete mt zájem o konkretní info napiště mi do sz.
pěkný den Jana

sucettee
17. bře 2014

@eliiis muzu poprosit o info 🙂

eliiis
17. bře 2014

sucettee - napište mi prosim svůj e-mail do sz 😉

kemar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rosaa
29. kvě 2014

@andiri prosím více informací, díky

martinka007
2. čer 2014

@jklukova Můžu poprosit info do IP? Děkuji.

martinka007
2. čer 2014

Spolupracuji s firmou Dedra. Pokud máte zíjem o info, pište do IP.

proximacentauri
10. čer 2014

@majdalenka25 Tak já si vysloveně nemohu stěžovat na databaze-zdarma.cz . není to podvod, spíš jde o to, jak k tomu člověk sám přistupuje. Je to zprostředkovatelská firma pro firmy a klienty, kde klienti vyplňují dotazníky a firmy je za to platí. A když dotyčná firma neplatí, je třeba se jí zbavit. Já tam tak na jednu narazila, ale zbytek je ke mě fér a slušných pár tisíc měsíčně si vydělám.
@majdalenka25

mb71
28. čer 2014

@mishule12
Dobrý den,mohla bych se zeptat na bližší info?Můžete mi napsat sem nebo do mailu.Děkuji 🙂

misulka91
25. črc 2014

@eliiis mohu poprosit o info? Děkuji 🙂

simu
26. črc 2014

pokud jste trochu zručná a umíte šít, napište SZ 🙂 Nemohu jsem vložit inzerát.

ladus89
1. srp 2014

@kzuz ahoj, mohla bych poprosit o podrobnosti práce do IP? Děkuji 🙂

sarkad2856
3. srp 2014

@kzuz Mužu taky poprosit o info?Děkuji

zuzinkas
4. srp 2014

@proximacentauri Můžu se zeptat, jak to tam vlastně funguje? Platilas tam nějaký vstupní poplatek?

barborab6
5. srp 2014

Já jsem se přidala do bettewaru - je to celkem nová firma, takže si myslím, že by to mohlo jít, všechno chce čas, zatím mám alespoň slevu na nákup a pár korun to taky hodí 🙂

kzuz
5. srp 2014

Barborab6 je to super společnost. Vidím v tom budoucnost, skvělou příležitost a do Vánoc může mít každý na učtě 5tis s trochou snahy. Stačí nás doporučit další kamarádce, já doma ušetřím, s dětmi nemusím nikam běhat po krámech a stresovat se, dostávám dárečky od firmy a levně nakupuji. Neemusím ani běhat s katalogem po domech. Chvilka na netu stačí.

barborab6
5. srp 2014

kzuz nejvíc mě nalákalo, že to není tak profláklá společnost, chvilka na netu je relativní, ale pokud člověk něco chce, musí se tomu věnovat

helcah
26. srp 2014

Ahoj, pokud by měl někdo zájem, nabízím přivýdělek prodejem zboží na českém facebooku. Prosím o IP. Děkuji

hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz