Těhotenství a nová práce. Poradíte, prosím?

makkyv
3. kvě 2021

Holky prosím. Mám kamarádku, co si nyní našla novou práci, teprva tam má nastoupit, ale zjistila teď, že je těhotná.
Muze jít na neschopenku, aby ji nevyhodili? Nebo jak to muze udělat? Ten první trimestr chce byt určitě doma, což se ji nedivim. + když tam má teprve nastoupit, bude mít nárok na MD? Odpracovane 2 roky minimálně má, ale u jiné firmy.

Děkuji děvčátka

zelenaesmolda
3. kvě 2021

@makkyv proc chce byt doma prvni trimestr kdyz k tomu nema duvod?

makkyv
autor
3. kvě 2021

@zelenaesmolda prosím ptám se na radu, ne na toto. Má k tomu své důvody. Už si něco v minulosti prožila, tak to nechce opakovat, děkuji.

j.a.n.i
3. kvě 2021

@makkyv No, tak doma klidně zustat muze a do prace nenastupovat. Vyreseno.

makkyv
autor
3. kvě 2021

@j.a.n.i zlata, děkuji.. jenomže nějaký příjem mít musí.. tam je to, ze ona pracovala pro firmu, která se teď diky covidu dostala do insolvence,tudíž skončila a je na pracaku, našla si tuto práci, ale otěhotněla.. tak prave hledáme řešení,jak ji pomoci ☹️

martulka88
3. kvě 2021

Pokud pracovala doteď a nyní nastoupí na PN, tak ano, nárok na MD má. pokud byla na ÚP a ještě jí "nejede" smlouva , tak PN ano, ale jak MD, to netuším. Já jsem pracovala 1,5 roku, šla na rizikové - byla jsem na něm celé těhotenství a defakto 2 roky uplynuly ve chvíli, kdy jsem šla na MD - smlouva od 1.1.2019, smlouva do 31.12.2020, PN 23.6.2020 a MD 28.12.2020. Jinak pokud nastoupí na PN, tak může se stát (a s největší pravděpodobností se jí to stane), že jí neprodlouží smlouvu, ale i tak ale PN pokračuje.

j.a.n.i
3. kvě 2021

@makkyv Tak to si holt musi vybrat, bud bude chodit do prace a bude ji mit nebo chce byt doma a pak nebude mit pravi.

tasimia
3. kvě 2021

@makkyv tak jako nastoupit na nemocenskou může. Ale aby se nestalo, že jí hned vyhodí, když nastoupí a půjde hned na nemocenskou. A kde je tatínek dítěte? Ten snad nějaký příjem má, ne?

j.a.n.i
3. kvě 2021

@martulka88 No, to bych netvrdila, aby vysel narok na ppm, tak musi byt pri ukončení prace uz cca 2 mesice tehotna.

bara88
3. kvě 2021

Tak nastoupit může ale pokud nastoupí a hned půjde na neschopnost tak ji nejspíše vyhodí .takže je asi zbytečné nastupovat

j.a.n.i
3. kvě 2021

@martulka88 A taky se ji muze stat ze ji ossz bude popotahovat za obchazeni zakona, neb do te prace bude nastupovat jen kvuli tomu, aby mela nemocenskou.

martulka88
3. kvě 2021

@j.a.n.i Proto jsem psala, že zálěží, jak to měla. To PPM, jak jsi psala, tak myslíš jako to, že by byla celé těhu na PN, oni jí neprodlouží po 3 měsích smlouvu, ale PN je v ochraně, takže na PN může být. Ale na MD by nastupovala vlastně jako nezaměstnaná, ale už by neměla ochrannou lhůtu - ta je 180dnů. Což by vlastně znamenalo, že MD nedostane a půjde rovnou na rodičák.

makkyv
autor
3. kvě 2021

@makkyv HOLKY VŠEM MOC DĚKUJI ♥️