Změna profese

luciesmrckova90
17. srp 2016

Je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti se změnou profese? Už mám plné zuby práce ve zdravotnictví. Ráda bych úplně změnila obor a třeba i něco při mateřské vystudovala, bojím se ale, že jako osobu ze zdravotnictví mě nikde chtít nebudou.

hejsa
22. srp 2016

@ayperi Tak to má dobré,že je to muž...ti jsou a byli ,hájení,.Já měla kabinet s naprosto nechutnou 120kg učitelkou,která mě nenáviděla od první chvíle jen proto,že vážím o polovinu míň a necpu se čoko-tyčinkama.Hned ráno čekala ,aby mi řekla něco hnusného...např. jste nějaká načesaná,co!?..a podobné jízlivosti...donášení,udávání,závist na té nejmalichernější úrovni - to je babinec ve školách.Nevěřím,že jinde je to jinak,někde míň,někde víc - ale takhle.Vymést pryč a mladé lidi,kterým o něco jde! 🙄

ayperi
22. srp 2016

@hejsa tata pracuje mezi chlapama hlavne, jelikoz je na elektroprumyslovce. Tam je ten kolektiv docela fajn ... Ale vsude je neco no ,..

lenkas1982
22. srp 2016

@ayperi Souhlas, určitě nejde dělat práci, která je ti proti srsti. Proto bych si taky nejraději hledala uplatnění jinde. Demotivoval mě totiž i celý ten můj obor. Prostě cítím, že bych asi už nedokázala tu práci dělat zodpovědně a dávat do ní to co by se do práce dávat mělo. Ale zase asi nejsem typ člověka, který by dokázal chodit do práce jen aby nějakou měl. Potřebuju, aby mě to naplňovalo a abych věřila tomu, co dělám, a viděla v tom smysl. To mi právě v mé práci ke konci chybělo asi nejvíc. Ale zatím se tím nějak zvlášť netrápím, doma budu ještě dlouho, tak mám na rozmýšlení čas.

ayperi
22. srp 2016

@lenkas1982 to chápu ... Mám to podobné. Bohužel já nevidím moc smysl v hodně pracích ... :D

luciesmrckova90
autor
23. srp 2016

Mě vyhovuje ta pracovní doba do 15:00. To je super, ale jinak to stojí za velkou belu.