Čistička vzduchu. Vyplatí se?

mikeska2020
16. led 2024

Ahoj všem chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s čističku vzduchu? Případně jakou doporučujete pokud jste spokojeni? Vidíte rozdíl v nemocnosti u dětí? 🙂 Díky

sorboni30
16. led 2024

@mikeska2020 rozdíl v nemocnosti nevidím..mám doma kluky dva astmatiky, spíš jsou lepší věkem..takže s čističkou nebo bez co se týká nemocnosti u dětí to je stejný..ale je fakt lepší vzduch v místnosti. Máme s ionizatorem a když vejdu je to takové čerstvé, svěží..Jinak v létě prý funguje i jako klima mi říkala kámoška. Jsem sice hleděla jak puk, ale zdálo se mi stejně horko tak i tak 🙈🤣Mám v ložnici už tak 10 let

jannym
16. led 2024

V nemocnosti jako takove zmenu nepozoruju, ale prijde mi, ze tolik nekasleme a nepsikame (alergici plisne, prach, roztoce), mame dve od znacky winix, dobre se cisti, jsou tiche

martulka88
17. led 2024

@mikeska2020 Nemocnost je stejná, ale vzduch je cítit mnohem lepší. Za nás je tedy top Ionic care. Nejen, že se dá vybrat barva, je bezfiltrová ale i můj obvodní je má v ordinaci. Když jsme ju používali ze začátku (máme ji od Vánoc 2022), tak tyčky jsme čistili velmi často. Teď už to tolik není potřeba. A to jede 24/7.

2veverka
17. led 2024

@martulka88
@jannym
@sorboni30 Holky, a jakou znacku prosim mate a jaky typ?

cilkat
17. led 2024

Měli jsme půjčenou od tchánovců, když byly děti malé. Za mě nemocnost i prašnost prostředí bez rozdílu. Ale zvažuju, že pokud si nesedne ta pylová alergie u mě, tak si ji pořídím na období kvetení trav - tam o máme vyzkoušené u kamarádky, která víceméně tráví červen zavřená v pokoji s čističkou, protože tam to udýchá.

nikkigingerbread
17. led 2024

Máme rok tuto: https://m.alza.cz/philips-series-2000i-combi-2v...

a super, pritel o svem astmatu uz skoro nevi, dcera (1,5r) jeste nebyla nemocna ani jednou (ale jestli je to zrovna cistickou, to nevim)

martulka88
17. led 2024

@2veverka Ionic Care triton x6

2veverka
17. led 2024