Filtrační konvice. Máte zkušenost?

kristynakasackova
10. srp 2023

Zdravím, přestěhovala jsem se nově do Brna, a po zkušenosti s kohoutkovou vodou v centru, vážně uvažuji o filtrační konvici. Chtěla bych se proto zeptat, zda máte nějakou ozkoušenou? Četla jsem různé články, že některé značky se pouze vydávají za filtrační konvici, filtry jsou přetížené a špatně filtrují. Proto bych ráda pořídila něco, co skutečně funguje.

daisy95
10. srp 2023

My jsme meli Britu a prislo mi ze ta voda pak mela takovou pachut a navic filtry menit furt dokola, umyvat to.. vsude se to pletlo..mame ted filtracni kohoutek Fohen normalne v drezu u umyvadla v kuchyni a filtr menime zhruba jednou za pul roku cca a navic dela i horkou vodu takze jsme se zbavili i rychlovarky 👍🏻

veru181
10. srp 2023

Máme tuhle a jsme spokojení. Jen filtrace probíhá až při nalévání a trochu déle to trvá 🙂. https://filtracni-konvice-a-lahve.heureka.cz/la...

marienkamaru
11. bře 2024

Mohu potvrdit volbu @veru181, navíc tuhle karafu můžete mít na stole, v lednici, v práci a vypadá dobře. Máme od stejné značky i filtrační konvice a jsou super.

zekrt
11. bře 2024

Mam Britu, pokud nestíham objednat filtry, maji je i běžně v obchodě. Dřív jsem měla jinou značku a štvalo mě, že filtry jen přes net.