Filtrační konvice - zkušenosti

radka313
20. kvě 2019

Ahoj ráda bych se zeptala co si myslíte o pořízení filtrační konvice případně vaše zkušenosti sní

ivannka92
20. kvě 2019

Ahoj, ja mem dobrou zkusenost s konvici Brita, je pekna, dobre se udrzuje a mela by byt kvalitni. Prijde mi to jako nejlepsi reseni, protoze chci pit nezavadnou vodu a zaroven neplytvat furu plastu. Zvlast s detmi ;)

barborka09
20. kvě 2019

@radka313 Za mě spokojenost. Moc jsem tomu nevěřila, ale něco se s tou vodou děje. Konečně nemusím každý týden vymývat rychlovarnou konvici a v čaji se mi netvoří mastná skvrna. Chuťově to teda nepoznám, ale nějakou funkci to určitě plní. Pořídila jsem nakonec i do práce, kde se mi v té konvici krom kamene tvořila po okrajích taková slizká nechutná vrstva. Poté co konvici používáme, máme rychlovarnou konvici krásně čistou. Jinak výrobce doporučuje měnit filtr co měsíc. My jsme doma vysledovali, že nám stačí výměna 1x za tři měsíce a v práci 1x za dva měsíce. Prostě jak se začne v konvici tvořit jakákoliv vrstva nebo kámen, tak filtr vyměním. A taky máme britu.

larascont
20. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

Máme filtrační konvici a teď jsem sehnala filtry obohacené o hořčík a je super voda je chuťově o dost lepší než z kohoutku. Také jsem ji hodně zvažovala a nakonec mě přesvědčila kamarádka že je to fakt poznat a nelituji.

asojakova
20. kvě 2019

Taky máme Britu. Používám převážně do konvice a do žehličky kvůli vodnímu kameni. Jen tak na pití moc ne. Právě by se ty filtry měly měnit co nejvíc kvůli plísním.

ange_de_la_morte
20. kvě 2019

Filtračním konvicím nefandím - nesplňuji mé požadavky ... máme proto vodní filtr E-spring napojedný na vodu v kuchyni s vlastním kohoutkem

jankol
20. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

konvici jsme poridili na doporuceni znamych a je to dobra vec obzvlast kdyz piju jen cistou vodu manzel pije se sirupem tak ten rozdil nepozna tedy chutove

matkacekatelka
20. kvě 2019

A je ta voda vhodná i pro malé dítě 1,5 roku?

matkacekatelka
20. kvě 2019

Máme hnusnou vodu z kohoutku a nechci pořád tahat balíky s vodou

lenatko91
20. kvě 2019

Máme jakousi noname levnou z Tesca a spokojenost. Chuťově jde poznat rozdíl, je dost velká, plnicí otvor taky velký.

mlynkova85
20. kvě 2019

@radka313 já mám Britu a mám s ní výborné zkušenosti. Teď už jí mají v rodině všichni. Já už tu svojí mám 9let a pořád drží. Obrázky co jsou na konvici vyobrazené jsou pravdivé. U nás je dost tvrdá voda takže se opravdu hodně tvoří vodní kámen, ale rychlovarnou konvici mám pořád jak novou. Jinak jsem si jí pořídila když se mi narodilo první dítě abych nemusela kupovat kojenecké vody. Další plus vidím v tom, že filtry vracím do prodejny oni je posílají zpátky výrobci a ten je znova plní. Já mám slevu na další filtr a teď nevím jestli 50 za kus nebo 20 za kus. Ale dělá to hrozně málo prodejen.