larascont
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.
larascont
12. říj 2019

@emamokra osoupat by se ti to nemelo protoze to nejsou klasicke papirove tapety je to PVC takze vydrzi jsou i vodou omyvatelne, ale odpovidam jen co jsem se docetla vlastni zkusenost zatim nemam

larascont
12. říj 2019

@blankamok taky používám tuto emulzi ale zkoušela jsem i regenerační čistící mléko z řady LL regeneration nevím jestli to píšu dobře ale snad jo a taky nebylo špatné 😉

larascont
29. zář 2019

@jankol přesně jak píše hanasedla, občas si příjdu jak blbá blondýna vůbec mi nedošlo že je to plast :D no nic koupila jsem už dříve u nás je všechno na dýl takže to použiji jinde :D všechno zlé je pro něco dobré ... plány se plánují blázni se radují teď jsem ráda že je u nás všechno na delší dobu protože bych nadávala sama sobě až by to ohořelo :D

larascont
30. srp 2019

naštěstí jsem nic podobného nezažila ale na druhou stranu pokud toto dělal už v těhotenství po porodu by to nebylo lepší :( toto vím ze zkušenosti kamarádek které byly tolerantní na tolik až na to dojely a stejně se dříve nebo později s otcem dítěte rozešli :( teď budeš snad aspoň trochu v klidu.

larascont
autor
30. srp 2019

@esternejed ono ta částka není tak strašná ale nevím jak jsi na tom finančně takže určitě nějak začít než jen zvažovat a pak nic neudělat takže určitě lepší koupit aspoň jednu věc a pak třeba dokoupit druhou

larascont
30. srp 2019

@jankol tak to jsme dvě a vidím že je to všude stejné :( nikdo nic a pak je vše špatně .... no asi zvolím nějaké zážitky a bude podle toho co koho baví nebo formou obálek

larascont
29. srp 2019

@ondruchovat určitě je lepší když má miminko klid i přes denní spánek nebo aby spalo v postýlce nebo tam kde normálně spinká v noci protože si pak zvykne na přítomnost maminky a je závislé .... znám u kamarádky o miminko se moc bála a pořád ho měla u sebe i přes den když uslo

larascont
29. srp 2019

@jankol vidíš ten ještě vyzkoušený nemám na ten mám ještě čas ale jako tip na dárek super díky :D

larascont
29. srp 2019

Co jsem u kamarádek koupala miminka tak jsem u nikoho nepoužívala žádné lehátko pro miminko je nejlepší kontakt s maminkou aby se cítilo i při koupání v bezpečí 😉

larascont
autor
29. srp 2019

@esternejed jj to co posílá jankol je super ta čistící gel je super kamarádka ho brala pro dceru a je spokojená 😉 určitě používat pravidelně ale tak to musíš všechno používat pravidelně aby jsi viděla výsledky a než zabere tak ten korektor je taky fajn

larascont
26. srp 2019

@jankol :D tak asi taky objednám tu cestovní sadu a buď a nebo zatím jsem byla se vším spokojená tak snad Annemarie Borlind nezklame ani teď 😉

larascont
16. srp 2019

@jankol ok tak když jsme u toho doporučení, zkoušela jsi od Annemarie Borlind něco z řady LL regeneration? Dělají se mi vrásky kolem očí tak koukám co bych pořídila a zaujal mě právě krém LL regeneration na oční okolí tak by mě zajímala nějaká zkušenost.

larascont
31. črc 2019

@nanyh nemám teda s tím zkušenosti ale myslím si že to asi jednoduché nebude ale pokud na tom budete trvat tak se dají udělat testy otcovství a s těmi by to neměl být problém

larascont
31. črc 2019

@jankol tak jako každý když vidím nějakou novinku na trhu tak jasně že mám nutkání vyzkoušet občas odolám občas ne :D

larascont
26. črc 2019

@dadanana pokud odpovídá 6 tt tak je to určitě přesnější může se ti rozhodit cyklus můžeš ho mít nepravidelný takže ovulace mohla být jinak . Budu držet pěsti at vše dobře dopadne 😉

larascont
26. črc 2019

@jankol při další objednávce přiberu objednávám cca co 3 měsíce 😉

larascont
15. črc 2019

@veronika8808 záleží školka od školky někde vezmou dříve pokud dítě umí co má někde prostě před navršením nevezmou :( ale jinak rodičák si můžeš kdykoliv prodloužit nebo zkrátit

larascont
15. črc 2019

@jankol vidíš ten vyzkoušený nemám a taky moc šminky nemusím obzvlášť přes léto

larascont
4. črc 2019

@lastovenka od kamarádky malý má skoro 28 měsíců a stále v noci jednou kojí takže nespí celou noc 🙂

larascont
4. črc 2019

@jankol to jsem ráda že jsi spokojená a co jsi ještě od nich zkoušela ?

larascont
21. čer 2019

@nikolinka0000 ono pokud máš 3 císař a nejde to přirozenou cestou tak bych na to přistoupila protože ted miminko nechceš ale nehody se stávají a pak by byl problém protože by si ohrozila sebe a musíš myslet na to že máš doma děti o které se staráš

larascont
21. čer 2019

O flash disku nevím ale fotky by ti měli udělat pokaždé když požádáš jen ji zaplatíš je to asi individuální doktor od doktora ale většinou co jsem slyšela stojí 50,-

larascont
21. čer 2019

@jankol určitě budeš spokojená je fakt dobrý 😉 když tak dej pak vědět 🙂

larascont
autor
21. čer 2019

@bayt ok děkuji za tip určitě mrknu a koukám že jste se tu rozjely pročtu co se dozvím nového 😉

larascont
8. čer 2019

@widowblack ono v 5 tt je to asi ještě brzy aby to zachytil utz. většinou jde vidět plodový váček ale srdíčko jen na hodně citlivém utz 😉